Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félévkor bukni fogok. Hogyan...

Félévkor bukni fogok. Hogyan mondjam el itthon? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mennyiből, bár remélem "csak" egyből. A töri nagyon gázos, épp ma kaptam egy piros 1-est de állítólag talán ki tudom javítani, talán nem. Vendéglátásból (elméleti rész) megbuktam, én azt hittem, hogy a gyakorlatból állok szarul aztán ma kiderült, hogy mégsem. Kémiából nem értek semmit, a fél osztály bukásra áll de úgy tudom, hogy azt még meg tudom menteni. Soha nem buktam még félévkor sem most meg itt van, meg fognak ölni. Nem mondom még el itthon akkor sem ha kérdezik de előbb vagy utóbb úgyis megtudják és nem tudom, hogy mit fognak hozzá szólni. A nővérem kitűnő tanuló volt 12 éven keresztül. Igaz, hogy neki nagyon megy a tanulás nekem meg nem. Év végén nem fogok megbukni az biztos de ezt hiába mondanám nekik. Mit tegyek?

15/L


2012. dec. 12. 17:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem megyek fősulira/egyetemre :)
2012. dec. 12. 21:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem is feltételeztem rólad ilyesmit, csak viszonyításképp írtam:)
2012. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Barátom vagy válasza:
Na szerintem mond el és
2013. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De régi :)

Na, végül is 3-ból buktam.

Matek, fizika, vendéglátás. A matekot és a vendéglátást hármasra kijavítottam, a fizika kettes lett de második félévben csak hármasom, volt, nem értem :)

2013. nov. 10. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!