Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy egyik...

Éreztétek már úgy hogy egyik napról a másikra egy-egy ismerősötökkel már nem akartok beszélni?

Figyelt kérdés

Egyik nap még naponta beszéltek, majd egyszerűen elfelejted. Nem jut eszedbe hogy írj neki és amikor keres, arra gondolsz, hogy tudnád lekoptatni. Nyűgnek érzed.

Általában ellenkező nemű ismerősökkel vagyok így. Miért?

21/F


2012. dec. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Volt ilyen velem. Nem tudom mitől van ez. Aztán eltelik egy kis idő,és úgy érzem ,hogy megint újra fontos lesz az illető.
2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Volt ilyen, és nagyon szégyellem!
2012. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Velem jelenleg is ez van. Lány vagyok, van egy fiúbarátom, akivel fél éve volt egy hullámvölgy a kapcsolatunkban, és azóta érzem ezt. Van, hogy egy hétig eszembe se jut, és mikor keres, akkor az van bennem, hogy "jaj ne, már megint". Pedig régebben ha 2 napig nem beszéltünk, már hiányzott.

Beszélgetés közben előfordul, hogy végig azon gondolkozom, hogyan tudnék finoman de véglegesen megszabadulni tőle, máskor meg nincs szívem megszakítani vele a kapcsolatot. Nagyon rosszul érzem magam ettől, és már sok ideje tart.

2012. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, akkor én egyszerűen lezártam a kapcsolatunkat.
2012. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van/volt ilyen, sőt az én irányomban is. Ha nem vagy egy hullámhosszon és csak haverkodás szintű, vagy csak netről ismered, szerintem ez természetes dolog.
2012. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!