Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú ideje párkapcsolatban...

Hosszú ideje párkapcsolatban élők (de nem házasok) nálatok is olt olyan mikor azt éreztétek jobb letagadni mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy mint 45 éves nők a korukat.....
2012. nov. 14. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt ilyen. Miért is lett volna? Akik ismernek minket, akik fontosak azok tudják. Akik meg nem fontosak azoknak a véleményére sem adok.
2012. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

5 éve vagyunk együtt,de sosem éreztem még ezt.

Te miért érzed ezt,szóval hogy inkább kevesebbet mondanál,de miért ,ezt nem értem. És félre ne érts tényleg nem kötekedés, csak nem értelek igazán?

2012. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi még alig több mint másfél éve vagyunk együtt, de alig várom hogy 15-öt mondhassak :) vagy 55-öt
2012. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
nem akarok beleokoskodni, de szerintem arról van szó, h nagyon régóta együtt élnek már és sokszor kap olyan visszajelzést, h "nem véletlen, h ennek ellenére mégsem vette el soha a párja". esetleg a kérdező is így érez
2012. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert idegen , számomra "senkik"(némelyik idézőjel nélkül is) azt hiszik, hogy oka van a páromnak, hogy nem vesz feleségül és biztos bibi van, csak azért mert ők a kutyának se kellenek, nem fogom letagadni az éveinket.
2012. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Jégtánc ***** válasza:
84%
Nem volt olyan sosem a 8 év alatt,nem is lesz.Miért kellene letagadni?
2012. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én már éreztem ilyet, pontosan értem mire gondolsz. Mi hat éve vagyunk együtt, de a kapcsolatunk szinte semmit nem lépett előre, ugyanúgy nem élünk együtt, ugyanúgy csak keveset találkozunk, és semmi eljegyzés vagy ilyesmi. Igaz, nálunk ennek az az oka, hogy még mindketten egyetemre járunk, nincs munkánk, így meg ezek a dolgok nem jöhetnek szóba. Ettől függetlenül néha kínosnak érzem, ha megkérdezik, pedig nincs rá okom, tudom. Nálam ez az 5. évfordulónkon jött elő először, de mikor eljött a 6., akkor végképp így éreztem.
2012. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Jégtánc ***** válasza:
67%
Nem lehet hogy azok a párok,emberek érzik ezt akik a külvilág elvárásának szeretnének eleget tenni?
2012. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

jégtánc, azért nem csak erről van szó. az emberek (néha a llegnagyobb jóindulattal is) hajlamosak beletenyerelni a dolgokba, sokszor gyanútlanul és kedvesen. lehet, h itt most nem ez a helyzet, sőt, de talán a kérdező is ezt nehezményezi, h miért kell a második mondatban intim kérdeseket feszegetni. pl, egy házaspár férfitagjának, 6évi házasság, csaknem 10 éves párkapcsolat során:

- és, ti mikor teveztek majd gyereket vagy nem is szeretnétek, jobb így szabadon, kettecskén?

- rajtunk nem múlik, mi már évek óta nagyon szeretnénk...


ilyesmik. egyszer én is elefutottam egy kényes kérdésbe (ás jellegű), pedig csak udvarias/kedves akartam lenni. azóta ezerszer meggondolom, h milyen lehetséges válaszokat kaphatok arra, amit kérdezek és csak utána nyitom ki a számat.

2012. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ezeket házas emberektől is kérdezik.Ilyen szempontból nincs különbség.Na mindegy,mivel nem tudjuk hogy a kérdező mire is értette pontosan,csak ismételni tudom hogy nem.Nem éreztem ilyet sosem.
2012. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!