Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megsértődnél, ha a barátod...

Megsértődnél, ha a barátod nem adná kölcsön az autóját, mert a tiéd rossz és nem tudnál emiatt munkába menni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Barátod =párod?

akkor igen,ha együtt élünk


De ha csak egy barát,akor nem.

Nőt,pénzt,kocsit soha ne adj kölcsön.

2012. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Elfogadom a donteset, viszont akkor megkernem, hogy elvigyen, ha ezt is megtagadna, ezt mar nehezen fogadnam el. A ferjem sem adja at a sajat kocsijat senkinek, hiaba van jogositvanyom stb,. inkabb elvisz, sofort biztosit, de az autojat nem adja ide, holott nem friss a jogositvanyom sem.
2012. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól félnék, hogy én sértettem meg őtet. Egy ilyen kölcsönkéréssel őt kényszerítettem arra, hogy megtagadja - ezáltal kiprovokáltam a kenyértörést.

Te vagy a hibás, mert tudnod kellett volna, autót nem kérünk kölcsön. Az nem egy fej hagyma, hanem egy élet munkája.

2012. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, fordítsuk meg a kérdést: autód elromlott, szüleidét, tesódét nem tudod elkérni, mert nincs neki, busz nem jár arra, bérelni nem tudsz, vagy kirúgnak vagy valaki kölcsönadja, de úgy látom, itt senki nem fogja. Mit tennél?
2012. dec. 14. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy barátság fontosabb, mint egy autó. Persze, ezt a mai világban nehezebb elfogadni, mert az emberek már csak a tárgyakat szeretik, az embereket pedig használják.
2012. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem adnám kölcsön, bárhogy fáj neki ... arra hajlandó lennék, hogy elviszem a munkahelyére akár hajnalban is
2012. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

>> vagy kirúgnak vagy valaki kölcsönadja...


Vagyis nincs pénzem, nem is lesz, de éhezek, tehát ettess, kedves baratom, ha barátom vagy !!

A dolog nem így működik. Ez már rosszféleség, kedves kérdező...

2012. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem zsarolásnak szántam, de ez a szitu szokott fennállni, ha az ember nem jut el egyik nap a munkahelyére, másnap már nem kell bemenni, ezért is nehéz a helyzet, szóval kíváncsi lennék más emberek hogy oldanák meg ezt a helyzetet?
2012. dec. 14. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen megérteném, pláne, ha nem nagyon közeli barát/rokon. Inkább megkérném, hogy vigyen el a munkába.
2012. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek után kellemes meglepetés volt, hogy 3 különböző ember is odaadta szó nélkül az autóját, pedig ebből egy inkább ismerős volt, mint barát. Mert ők nem használják napi szinten, és lehet, felmerült bennük, hogy nekimegyek egy fának és oda az autó, de nem mondták. Egyébként már tőlem is kértek autót kölcsönbe, odaadtam.
2012. dec. 18. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!