Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megsértődnél, ha a barátod...

Megsértődnél, ha a barátod nem adná kölcsön az autóját, mert a tiéd rossz és nem tudnál emiatt munkába menni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 11:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
Akkor olyantól kell kérni, akinek nem egy élet munkája, és nem sajnálja, de meg kell érteni azt is, aki nem adja. Gondolj bele, van aki családon belől sem adja oda senkinek, mert az az élete, akkor hogy adja oda egy kívül állónak. Én sem adom oda senkinek, de tudok olyat, akinek nem jelent semmit az autója, egy idegennek is odaadja, hajrá, ahogy neki tetszik. Én még SOHA SENKITŐL NEM KÉRTEM AUTÓT, nem is fogok, mert nem vagyok gazdak, a barátaim sem azok, és senkit nem akarok nehéz helyzetbe hozni.
2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!