Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon jó barátok voltunk. Mi...

Nagyon jó barátok voltunk. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet a következő lenne: 15 éves vagyok, most lettem 9.-es. Az új osztálytársakkal már nyáron ismerkedtünk, összejártunk stb, annak ellenére, hogy nem volt gólyatáborunk. 2 fiúval különösen jóban lettem, nevezzük Őket A-nak és B-nek. B a legjobb fiú haverom lett, sok mindent meg tudtam vele beszélni, nagyon sokat hülyültünk stb. Ő is jó fejnek tartott, én is Őt. A-val csak szimplán nagyon jóban voltam. Elkezdődött a suli, sok órán 2 csoportra vagyunk bontva. B-vel alig van közös órám, sajnos. Valamilyen szinten a "kapcsolatunk" rovására is ment. :( kb 1 hónapig ugyan úgy jóban voltunk, aztán volt, hogy betegség miatt 1 hétig nem mentem suliba.. nem tudom mi történt akkor, de ezután már nem keresett egyáltalán, semmi... éreztem egyre inkább kerül.. Ő az a mindig vidám típus, de amikor beszéltünk ritkán írt smiley-t, volt hogy beszólogatott olyan beszélgetésben, amelyben benne volt az egész osztály stb.. Ha rákérdeztem mi baja, akkor teljesen fel volt háborodva, hogy neki rossz napja van, azért nem ír smiley-t.. mindenkinek leeht rossz napja!


A-val még mindig jóban voltam ezután, de már nem soakt beszélgettünk.. ettől függetlenül mindig normális volt velem.. Ám 2 hete kb észrevettem h Ő is megváltozott.. Ha ráírtam teljesen semlegesen állt hozzám, láttam rajta h nem érdeklem, és sokszor egyszavas válaszokat adott.. Párszor írt facebookon posztjaim alá hülyeségeket, beszólogatásokat de Ő alapból ilyen, nem vettem komolyan. Ám most kiborult a bili.


A-ról tudni kell h bűvészkedik és perverz.. Rólam, meg h nagy a mellem..

A-nak falára írtam:

[link]


A kommentje: Ez az én trükköm!

Én: megláttam egyből rád gondoltam.xdd

csináldmeg valakivel:D csak ne velem! :D

A kommentje: nem is akarom.:D

B kommentje: hát...igen szerintem se akarja.:D


Istenem, én csak hülyéskedni akartam, erre már beszólogatnak.. Barátnőm szerint is durva volt.. Miért ilyenek velem?


2012. dec. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
15 évesek, mit vársz? Attól, mert jóba leszel valakivel, nehogy azt hidd, hogy az örökre szól.
2012. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is rosszul esett.. Es nem tudom miért ilyenek velem ..:/ elég érzékeny lány vagyok, az a baj.
2012. dec. 14. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindig a legérzékenyebbeket bántják... Nekem meg gimi végén lett vége egy sokéves barátságnak, nem miattam, szóval... :( Nagyon-nagyon kevés emberre lehet számítani, 1-2 hónap után kár ennyire bízni bárkiben, egy igazi barátságot az évek tesznek próbára.
2012. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem látom a durva beszólást.
2012. dec. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!