Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül éltek? Szeretitek?

Egyedül éltek? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Van olyan közületek, aki a saját döntéséből egyedül, magányosan él? Mi vezetett titeket erre a döntésre? Mikor döntöttétek el, hogy így szeretnétek élni? Jól érzitek így magatokat? A környezetetek (család, barátok, munkatársak, stb.) hogyan viszonyul az életstílusotokhoz?

2012. dec. 15. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Nem szeretek másokhoz alkalmazkodni, nem szeretem az emberek emberektől való függőségét. Nem szeretem, ha a nyakamba másznak.

Mindig így akartam.

Jól érzem így magam.

A környezetemet nem érdekli, nem tartanak csodabogárnak.

2012. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élek kimondottan egyedül, inkább csak nagyon sokat vagyok egyedül. Ez azért van, mert párom nagyon keveset van itthon. Viszont az az igazság, hogy én jól érzem magam így. A munkahelyen sokan megjegyzik, hogy csodálkoznak azon hogy bírom egyedül, ők biztos nem bírnák...de különösebben nem tartanak csodabogárnak, amúgy sem vagyok nagy társaságkedvelő. Nem állítom, hogy soha nem vágyom társaságra, de az az igazság, hogy én már egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy máshogy éljek. Annyira hozzászoktam ahhoz, hogy nem kell máshoz alkalmazkodni, hogy elképzelni sem tudom, mi lenne, ha most párom hirtelen 0/24-ben mellettem lenne. Nem eldöntöttem, így alakult. Viszont úgy gondolom, hogy erősen személyiségfüggő, hogy ki mennyire bírja a folyamatos egyedüllétet.
2012. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék családot, így több pénzem marad és sok stressztől is megkímélem magam, a család ha megszok meg ha nem, nem. Nemérdekel mit gondolnak rólam az emberek, aza fontos hogy eltudd magad tartani.
2013. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!