Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretitek ezeket, ha egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ezeket, ha egyedül vagytok?

Figyelt kérdés

én személy szerint nem szeretem a tipikus "és a végén minden összejön" filmeket, mert ebből arra következtetek, hogy köze nincs a való élethez. mert annyi "véletlen" van a filmekben.


ha szerelmes vagyok, jó is és rossz is nézni a csókolózós részeket. jó, mert elképzelem hogy én vagyok ott a fiúval, de rossz, mert tudom hogy nem lesz így.


ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én alapból nem szeretem az érzelgést, a romantikát igen mert az más:)

Romantikus filmeket igen, nyálasakat nem.

20L

2010. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak csodák... Gimis osztálytársam apukáját akarta felhívni, de félreírta egy számjeggyel a számot, egy Debreceni srác vette fel. 3 éve boldog házasok.


Ha elhiszed és képes vagy rá, akkor meg fog találni az a bizonyos minden összejön helyzet.


(Ha egy filmben csókjelent van, alapból utánozzuk:))

2010. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Hülyeségnek tartom ezt a happy end mind jó befejezést. Pontosabban a filmben van olyan irreálisan megcsinálva.


Ha ekkora mázlim lenne már rég milliomos lennék. Mondjuk lehangolni nem hangol, inkább ilyen "jaaj hogyne, biztos is". Persze nem lenne rossz 1-2 ilyen helyzet de annyira nem vágyom rá.

2010. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem a csókolózós meg a szexjelenetek egy filmben nem hoznak lázba különösebben... (ugyanígy az öldöklős meg a katasztrófásak sem, mert ezek mind hatásvadászok csak)


Viszont a happy endet pont azért szeretem, amiért te nem, mert nincs köze a való élethez.

A színházban sem hiszed azt, hogy az a való élet, mégis át tudod élni a történetet és ugyanez a helyzet nálam a filmekkel is. A filmek azok mesék, és a mesékben a jó elnyeri jutalmát és a rossz a büntetést. És jobb érzés ilyet nézni, mint olyat amiben minden marad úgy, ahogy előtte volt, vagy rosszabb lesz (vagy mindenki meghal). Nem kell komolyan venni, és az életben persze nem így van, de néha jó hinni benne...

Persze a művészfilmek egy jelentős részénél nincs happy end, ez a minden összejön inkább a kifejezetten szórakoztató kategóriás filmekre igaz csak...

2010. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi várom a hasonló tapasztalaokat, válaszokat

kedves 2. (azthiszem) igen, ez jó, és van happy end és veletlen de 100-ból 1nek jön össze...

2010. okt. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!