Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennétek az összejövetelre,...

Elmennétek az összejövetelre, bulira egyedül?

Figyelt kérdés
Buli lesz, ill kisebb összejövetel ma este, egy ismerős hívott meg. Úgy volt, hogy barátnőmmel megyek, de ő végül nem tud menni. A gond az, hogy az ismerősnek azt mondtam valószínüleg elmegyek, mert tudtam, hogy ott lesz a barátnőm is így nem lett volna olyan kellemetlen. Senkit nem ismerek rajta kívül, csak azt, aki meghívott, de őt is csak nemrég óta, párszor beszélgettünk, nem sokat tudok róla. Nekem ez így kellemetlen, nem mennék, de mit tegyek, ha azt mondtam hogy valószínű ott leszek?
2012. dec. 19. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Voltam már egyedül buliban, és csak álldogáltam, mindenki másnak voltak ismerősei, elég klikkesnek tűnt az egész banda. Hívd fel az ismerősöd, és mentsd ki magad. Kitört rajtad az influenza, nem tudsz menni.:)
2012. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el! Alakíts új kapcsolatokat, lehet hogy tök jó fejek. Vgay ha már ránézésre sem, akkor mondd azt mikor megérkezel, hogy nem maradhatsz sokáig, mert egyik haverod maga alatt van és muszáj menned, hogy ne őróljön meg, vagy szerződést írsz alá vagy most olvassák le a gázórát avgy nem tudom....
2012. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én néhány csinált köhögés kíséretében kimenteném magamat a helyedben azzal, hogy nem vagyok jól, lebetegedtem, ami - hacsak nem Brazíliából, vagy Marokkóból teszed fel ezt a kérdést,amit erősen kétlek- teljesen hihető és érthető "ürügy","mese", hiszen tél van, elég egy csúnya megfázás, s máris lázas vagy.


Persze annyira nem lennék hülye, hogy a hívás után 1-2 órával meg már a városban, vagy az ismerősöd bulihelyszíne körül zizegjek, mert akkor csaknem biztos a totális lebukás...

2012. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es:a legtöbb buli éjszaka van, és éjjel csekély a valószínüsége(és így a hihetősége is) a szerződésaláírásnak.

Minden más(rossz közérzet, másnap dolgozni kell, másnap iskolába kell menni, ma még dolgoznom kell X pályázaton, ha iskolás vagy, akkor beadandóm van, és sürget a határidő... ezek adott helyzetben mind-mind hihető, és kötelezően elfogadandó (értsd: a meghívó nem tudja rá azt mondani neked, hogy ugyan, hülyeség, de ha azt is mondja, ezzel le tudsz lépni)hihető...

2012. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is van mikor egyedül megyek le egy bulira, viszont tudni szoktam hogy ki van ott akit ismerek, lemegyek, szétnézek, megkeresek ismerősöket és odacsapódom hozzájuk. Ott lesz az ismerősöd, ő is bemutathat pár embernek.
2012. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem mennék
2012. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nehézkes hazajutni, akkor elmennék. Adnék esélyt az ismeretleneknek is, hátha kisül valami jó haverság, később barátság. Ki tudja?

Azért nekem úgy tűnik, nem akarsz nagyon menni. Hát mondd le. Nem szeretem a mondvacsinált indokokat, én biztos azt mondanám, hogy a barátnőm nem ér rá, nélküle meg nem szívesen mennék, hiszen a meghívottak közül nem ismerek senkit. De ha úgy érzed, egy akármilyen kifogás (beteg vagy, dolgod van) jobb, akkor hivatkozz arra.

2012. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mennék. Nem kell mindenhova párosával menni.
2012. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eljutnom sem lenne egyszerű, és visszajutni sem. Inkább kihagyom és megmondom miért nem mentem.
2012. dec. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!