Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is kamu fb profil ez?

Szerintetek is kamu fb profil ez?

Figyelt kérdés

Írj egy lány, mondtam neki hogy írjon vmit magáról, mégis tudjam h ki ő.

Elküldte a fb profiljának a linkjét.


Van kb 10 ismerőse és 2 hónapja csinálta a facebookját. Az ismerősei közül egyik se lakik ott ahol ő.

1 képe van fent amin az arca nem látszódik.


Akkor még elhittem volna hogy ő az ha vannak fent képei a barátaival (és azok meg vannak jelölve).


2012. dec. 20. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltess fel vele képet amin a fb profilja van a háttérben. Esetleg egy közös videochat sokat segíthet a kiderítésében.
2012. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 king713 válasza:
Nekem is van több olyan FB ismerősöm akinek egyetlen egy képe sincs fent de ettől még nem kamu. Ez viszont szerintem igen, azt akarja, hogy ne tudj meg róla semmit, és tutira van egy igazi profilja is pár száz igazi ismerőssel.
2012. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!