Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek van itt kamu facebook-ja...

Kinek van itt kamu facebook-ja? Miért van rá szükséged?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 11:22
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy, én azon küldtem magamnak ajándékot egy játékban, mert nem játszott vele más:D
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazért, mint az előző, csak én álnéven futballistákat kerestem a csapatomba. Sajnos az egyik játékos elkezdett rám gyanakodni, így még időben töröltem a kamu profilt, persze mindent tagadtam :D
2012. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Valor ***** válasza:
Ugyan nekem nincs ilyen kamu-fbprofilom, de van néhány olyan weboldal, ahol a kommentelés csak fb-n keresztül lehetséges, de mégse lenne jó, ha a kommentet közvetlenül a személyhez lehetne kötni, és ilyenkor jön jól a kamuprofil.
2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. szval senki nincs olyan dög h szivassa a pasikat/csajokat? :D
2012. júl. 10. 14:55
 5/10 anonim válasza:
1. vagyok. Nem, arra még nem használtam, viszont az én kamuprofilom eg pasi (én amúgy lány vagyok), és felpakoltam egy csomó képet helyes pasikról, meg kitöltöttem az adatlapját ilyen kamu adatokkal, hogy harvadra járok stb, de lerí róla, hogy kamu, de legalább legyen vmi jó benne:P És meglepődtem, mert egy csomó csaj írt már nekem (vagyis a kamu fb-ra) privátba, h milyen helyes vagyok stb stb... Nem gondoltam volna, h vannak iylen rámenős lányok:P
2012. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vannak bizony :) és ugyanarról a pasirol ugye? és nemvmi hiresség?
2012. júl. 10. 22:04
 7/10 anonim válasza:
A pláne, h nem is ugyanarról az egy pasiról raktam fel képeket, meg direkt raktam ki olyan adatokat, amiből egyből levehető, hogy kamu, mégsem jöttek rá:P
2012. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szívatásnak nincs sok értelme. Jót nevetsz rajta, de pár óra múlva már elmúlik a varázsa a dolognak. Ha pedig lebuksz, akkor már kész a baj.
2012. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na akkor tényleg égő ha mégsem esett le sokaknak

8. nem igaz! ha kiakarsz szedni vmit vkiből az nem pár óra varázsa mig a bizalmába férkőzöl. :)

2012. júl. 11. 09:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért van, mert rendes nincs, és nem is akarom, hogy legyen, viszont a mai világban sajnos már hátrány, ha az ember nem fér hozzá. Bizonyos hírekhez máshonnan nem lehet hozzájutni, és ezek az oldalak regisztráció nélkül nem olvashatók. A fiók teljesen inaktív közösségi szempontból, ilyesmire nem használom.
2012. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!