Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek jelöl be olyan csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jelöl be olyan csaj facen, akit még soha nem láttam?

Figyelt kérdés

Ő sem láthatott engem, sőt a képeim is csak az ismerősök láthatják, így mielőtt bejelölt, nem láthatta. Miután visszaigazoltam, ír egy olyan levelet, hogy szeretne jobban megismerni, mert szimpatikusnak tűnök neki, meg kedves aranyos csaj.

Most minek ír valaki ilyet egy vadidegennek, ha még soha nem is látta, és egyáltalán nem is tudja milyen? Szerintem valami kamu lehet az a csaj, valaki biztos szórakozik...



2012. máj. 28. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Elég sokan vannak, akik csinálnak fake adatlapokat... Nem tudom mi értelme van.

De elvileg, ha sok embert bejelöl, és sokan nem jelölik vissza, akkor a facebook letiltja őket :)

2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem ismered minek igazoltad vissza ?
2012. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

még ha valódi csaj is lenne akkor sem érdekelne, mert most nincs kedvem csajokkal ismerkedni, max barátkozni de azt sem facebookon.

Amúgy ennek a kamu adatlapnak is mi értelme van nem tudom....

2012. máj. 28. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert manapság egy csomó fiatal a fb-on ismerkedik - pont így. (ezzel együtt lehet kamu)
2012. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért igazoltam vissza, mert kíváncsi vagyok mit vakkant hogy honnan ismer. Ha majd ezt is megírja letiltom a cibe... Bár a körítése mellé azt is megírhatta volna hol látott h szimpatikus vagyok neki. Ilyen PR maszlagokat már hogy kedves őszinte csaj vagyok... Menjen már...
2012. máj. 28. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:

hallod velem pont most volt ugyanez, itthon kockulok mostanság egész nap szal, én örülök neki xD

Egy egész jó csaj érdeklődött meg kijelentette hogy Ő találkozni akar velem :D Eszméletlen nyomulósnak tűnik :D

Még nem volt bnőm szal az ilyeneket szoktam értékelni

F18

2012. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek 40 körüli FA férfiak, akik levadásszák a kis zsenge FA fiatalokat.
2012. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet épp közös ismerősötök is. Am ha engem bejelöl valaki ismeretlenül akkor megkérdezem tőle honnan ismerjük egymást, mert sajnos nem emlékszem. Ötből négy nem is ír vissza. A fennmaradó pedig tényleg ismerős, csak épp nem ugrott be.
2012. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kamu, sőt, valószínűleg csak pasit akar magának...
2012. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!