Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mutattál már külföldieknek...

Mutattál már külföldieknek magyar zenéket? Mi volt a véleményük?

Figyelt kérdés

Én olasz ismerőseimnek mutattam még magyar rap/hip-hop zenéket, nagyon tetszett nekik volt amit le is töltöttek.


Sajnálták,hogy nem értik,de hangzás nagyon tetszett nekik.



2012. dec. 21. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én Tankcsapdát, Leandert, Roadot, Punnany Massifot, ezektől úgynevezett 'eargasmjuk' lett, azt válaszolták. Illetve azóta meg akar tanulni az illető hölgy magyarul, csak suli mellett nem meri elkezdeni :)
2013. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, mutattam. :D 30Yt a horvát unokaöcsimnek, imádja. :D "csinalj oját, hodzs dicsernek erte, hodzs ne huzd le áddig ámig más meg ném nézte" olyan aranyos.

Szerbeknek is mutattam, nekik vicces volt, hogy nem értik. Mindog mondják, ma meghallják az Autó egy szerpentinent, hogy "Ez Quimby!" De németeknek meg svédeknek is mutattam, egy kukkot sem értettek belöle, de tetszett nekik! :D

2013. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyszer egy német fickónak készítettem egy válogatást a legkülönbözőbb műfajokból, és le is írtam, hogy nagyjából miről szól, ha valóban mély tartalma volt. Nagyon tetszett neki.

Olyanokat is küldtem, ami eredetileg magyar, de az együttes feldolgozta angolul vagy németül is, így ment mindkettő, és rendesen megérthette talán.

Tetszettek neki általában, bár lehet, hogy csak udvarias volt.

2014. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!