Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok ebben a...

Ti mit választanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

December 26-án a szüleimmel menjek mamámékhoz, akikhez kis túlzással minden héten lemegyek, és egyébként szeretem őket, de már unok annyit ott lenni.

VAGY

A legjobb haverom rokonai meghívtak magukhoz az ország másik felére. Nyáron már találkoztam velük egyszer és nagyon megkedveltem őket. Ha most nem, akkor nyárig biztos nem találkozhatok velük. Arról nem is beszélve, hogy mekkora buli átutazni az országot a haverral.


A munkahelyek miatt nem lehet másik napra tenni egyik látogatást sem, a mamám pedig elég konzervatív és nem tudom, hogy bírná, ha nem lennék ott karácsonykor.


2012. dec. 22. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen előtte rendezd le a mamád (látogasd meg), vagy mondd neki, hogy ha megjöttél, az első utad hozzá vezet majd, és menj el a haveroddal.
2012. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szentestét és karácsony első napját töltsd a mamádnál aztán utazz el a haveroddal
2012. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem tudjuk, mikorra szól a meghívás. Csak a mamás program ideje derült ki.
2012. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő 26., pont ez a baj.
2012. dec. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!