Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek? Új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek? Új vagy régi? Melyiket választanátok? Vagy választottátok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Volt egy több éves kapcsolatom, amiről azt gondoltam, hatalmas szerelem, és együtt öregszünk meg, gyerekekkel stb. Nagyon jól elvoltunk, tényleg, de komoly problémáink lettek (külső tényezők, nem miattunk) ami miatt a kapcsolat is zátonyra futott, és szakított velem.

Először ezt baromságnak tartottam, de láttam, hogy végleges a döntése, mert sehogy nem tudtam visszahódítani, szerinte tönkrement a kapcsolatunk, és randizott is egy másik lánnyal.


Én hónapokig irgalmatlanul sz.rul éreztem magam, egyfolytában sírtam, aztán úgy döntöttem, jó, ha ő új életet akar, akkor nem fogok beleszólni. Teljesen váratlanul megismertem egy srácot, akivel megtetszettünk egymásnak, és jól kijövünk, párszor randiztunk. Nem tudok róla messzemenő következtetéseket levonni, mert annyira nem ismerem, jól érzem magam vele, és teljesen elfelejtette velem, hogy mennyire vacakul éreztem magam.


Közben exem persze visszajött, hogy nem gondolta ő ezt annyira át, átbeszélhetnénk, stb szokásos történet.


És most komolyan nem tudom mit csináljak. Attól félek, hogyha az új srác mellett tartok ki, esetleg kiderül, hogy az egész inkább csak egy fellángolás volt, nem is lesz belőle semmi extra, de addig exemet végleg elveszítem, pedig működhetett volna tökéletesen.


Ha viszont az exemet választom, akkor esetleg vele derül ki, hogy nem is változott semmi a szakítás óta, és ugyanúgy járok a végén, és közben lemondtam egy ígéretes lehetőségről, ami akár még több is lehet.


Tudom, elég hülye kérdés, de aki volt hasonló helyzetben mit csinált? Vagy ti mit csinálnátok?


2012. dec. 13. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az újat választanám. Nem véletlen lett vége a réginek, ha igazán fontosak lettetek volna egymásnak, akkor nem hagyjátok annyiban semmiféle külső ok miatt.

Ha meg nem jön össze az új, az úgyis hamar kiderül, és ha mégis a régi az igazi, akkor később is ő lesz az. De ezt nem tartom valószínűnek.

2012. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"És most komolyan nem tudom mit csináljak."


Tehát visszamennél a pasihoz,aki megalázott,elhagyott,majd több mint valószínű,hogy kiélvezte a szabadságot,és minden útjába kerülő nőt megkettyintett,de most lenyugodott,és kéne a ragaszkodó barátnő.....ha két ember igazán szereti egymást,akkor egy hónapot tud várni a másikra,és nem kezd el más nőkkel randizgatni!

Én visszaküldeném a másikhoz,de nem vagyunk egyformák.....

2012. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem válaszolókkal.

Az új srácot válaszd szerintem is, megérdemel egy esélyt. A másiknak viszont volt esélye, de nem élt vele.

2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja!

Legközelebb is elég lesz valami hasonló indok,aztán megint elmegy egy jót szexelni,te meg fogadd vissza,de ha ennyire naiv vagy,lehet csak simán megcsal....ha én szerelmes lennék,nem kezdenék el azonnal randizgatni egy másik lánnyal....kéne pár hónap

2012. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Pontozzatok le nyugodtan, de én nem értek egyet az előttem szólókkal. Tapasztalat miatt más a véleményem. Az új kapcsolatban is lehet hogy eljutsz idáig, és akkor lehet hogy visszafogadnád de ő nem akarja majd. A régi kapcsolatotok jól működött, azt írod. A külön töltött idő alatt sok mindent átértékel az ember, sokszor a különlét kifejezetten a kapcsolat hasznára válik. Gondolom, az együtt töltött évek alatt megismertétek egymást az exeddel, így nagy meglepetés nem érhet, nem úgy az új sráccal. A jelenlegi mérleg szerint dönts, ne az alapján hogy mi lenne ha. Tehát most a szívedhez melyik fiú áll közelebb?
2012. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:
Igazuk van az előttem íróknak, ha valaha is még boldog akarsz lenni és nem keseregni és szenvedni az életben, akkro az Újat választhatod.
2012. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!