Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb haverom...

Összevesztem a legjobb haverommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éve a legjobb haverom. Összevesztünk valamin de az ő hibája volt, nem gyengén bekavart utána meg hazudott. Ő engem hibáztat. Van egy kis 5-ös csapatunk ők is ilyen régi haverok de van aki messze lakik meg külföldön de amikor haza jönnek együtt vagyunk és úgyvolt h most is de nem mert az a gyerek nem hajlandó menni ha én is ott vagyok így inkább nem megyek. Istenkáromlás egy ilyet kihagyni. Most is nyomom a wowot meg itt poshadok és gondolkozok ők meg közbe szórakoznak. 3 napja vagyunk csak össze veszve de kajak hiányzik mert más nem érti azokat amiket mi igen meg amúgy is egy csomó mindent akarok mondani de besértődött pedig nekem lenne rá okom. birka. Tudom most olyan mintha a csajomról írtam volna de ez van :D

nem hallgat végig meg vissza se ír. ki se jön a házból. Mit csináljak?

17/F


2012. dec. 22. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben mindenképpen elmondanám a történteket a baráti társaságnak, hogy hallják az én verziómat is. Félő, hogy ő már előadta a saját szemszögéből a dolgokat, és mivel te nem mentél közéjük, ezért kicsit olyan, mintha valóban te lennél a hibás, és sunnyognál.

Aztán, ha a haveroknak is fontos, hogy együtt legyen az 5-ös csapat, akkor majd segítenek elsimítani.

De azért meggondolnám, hogy kell-e nekem olyan barát, aki kavar és hazudik...

2012. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem mentél el a haverjaiddal, mert ő nem akart téged ott látni? Ez hiba volt.

Ne haragudj, de ezzel úgy néz ki, hogy beismered, hogy te voltál a hibás, bármi is volt az a bekavarás.

Azt biztos, hogy nem fogja megmondani, ő okozta a bajt, mindenben téged fog hibáztatni.

Én a helyedben elmentem volna, ha neki nem tetszik, tudja, hol van a kijárat. De így talán, a haverjaid segítségével lehetett volna alkalmatok kibeszélni magatokat.

Így, hogy nem voltál ott /igaza van az előttem válaszolónak/ esélyt adtál neki arra, hogy még jobban bekavarjon a haverjaid előtt is.

Ha ezt nem tudjátok megoldani a haverjaitok segítségével, akkor egyikőtök fölösleges. És ne te legyél az.

Azért ne akar veled találkozni, mert tudja, hogy ő a hibás, nem?

Én a helyedben nem törődnék vele, azért is elmennék a haverjaimmal, aztán majd az idő meghozza a maga döntését.

2012. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!