Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja összevesztem a barátnőmmel valami miatt megharagudott rám mert azt mondta csináltam valamit ( ami nem is igaz:/) ami egy másik barátnőmmel kapcsolatos és a bff-em (akivel összevesztem) utálja azt a lányt és mégis őt védi.

Azóta amikor ráírtam nem válaszolt a telefont meg kinyomta. Utána váltottunk pár szót de az kb semmi se volt ... utána meg még jobban összevesztünk mert elhordtuk egymást mindennek de nagyon megbántam és szeretnék vele kibékülni mert nélküle egy senki vagyok:// nagyon hiányzik. segítsetek hogyan beszéljek vele hogy megértse? :/



2012. okt. 20. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyakoroljátok a szavakat leírni rendesen -.-" "bff"!!!
2012. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
te tiszta hüje vagy meg mindenki aki a hüje hejesírásal foglalkozik amugy meny oda hozzá és mond a szemébe hogy megbántad hüje voltál es sajnálod ne mond hogy bár nem tom mit ha nem csináltál semmit akor is kérj érte bocsánatot nekem is volt ijen hejzetem ez bejön!!!!!
2012. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elsőnek : nem mindegy neked hogy hogy írom le? próbáltam rövidre fogni.-.-


másodiknak : köszönöm megpróbálom :)

2012. okt. 21. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas szerintem -.-"
2012. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második! Szerintem alap műveltség, hogy tudj helyesen írni, de látom te is lógtál nyelvtan óráról!!!! és igen is nagyon idegesítő hogy nem tudnak sokan helyesen írni itt GYIK-on...
2012. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Olyan bolondok vagytok.Minek azzal a kur...hejesírással foglalkozni?SENKI se tud 100%ra pontosan írni.És én is DIREKT írtam hejtelenül,hogy legyen mibe beleütni azt a varacskos ronda pofátokat.

Kérdező:mond meg neki,hogy megbántad hogy hüje voltál és szeretnél vele kibékülni.

2013. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!