Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIÉRT VAN EZ? Itt gyk-n...

MIÉRT VAN EZ? Itt gyk-n mindenbe belekötnek az emberek, miért csinálják?

Figyelt kérdés
Mármint pl. ha nem hisznek a természetfelettiben akkor ne nézzék meg azokat a kérdéseket, vagy legalább ne írjanak oda... Állandóan beleköt mindenki mindenkibe. Csak azért mert másban hisz/ máshogy látja a dolgokat. Szerintem mindenkinek van joga eldönteni, hogy mit lát jónak. Ha valaki hisz a vámpírokban, 13-14 körül van akkor is egyből megy a savazás... Az senkinek nem jut eszébe, hogy előbb- utóbb felnő, vagy ha nem is szűnik meg ez, hogy a saját döntéséből hisz bennük. Ti mondhattok bármit, ha valaki eldöntötte miben hisz akkor oka van rá, egy ideges se fogja ráébreszteni, hogy hülyeség, ha az p véleménye nem az. Tudom, hogy nem ide való ez, de én tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért jó sok embernek, hogy ok nélkül belekötnek az emberbe. Szerintem szánalmasabb dolog, mint az amibe épp beleszólnak...
2012. dec. 23. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
*idegen
2012. dec. 23. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki hisz a vámpírokban, 13-14 körül van akkor"


Meg kellene tanulnia hogy vannak dolgok amiket rosszul hisz mert nem tud az biztos!Elég szomorú volt mikor egyetemistákat kérdeztek meg hogy ha az űrhajós a holdon állva elejti a tollát mi történik a tollal?Egyetlen jó választ nem adtak vagy húszan, egy jó választ egy 40 éves férfi adott.Akkor mondjuk az egyetemistáknak okosak vagytok jó hogy ezt hiszitek?

2012. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Az senkinek nem jut eszébe, hogy előbb- utóbb felnő"


- A virág se nő meg, ha nem kap vizet. Aki 13 évesen vámpírokban hisz, annak igenis szüksége van arra, hogy nevelői célzattal felnyissák mások a szemüket, bármilyen ügyetlenül is teszik. Nem lehet hagyni, hogy mindenki élje a kis világát, amikor az nem a valóság, mert egyszer úgyis szembesülnie kell a valósággal, bármilyen homályos az is. Egyszer hálás lesz ezért.

2012. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emberi társadalom úgy fejlődik hogy a tudást átadják az emberek egymásnak!Az nem járul hozzá a társadalom fejlődéséhez aki tévhiteket terjeszt, és ez baj!
2012. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ezzel nincs is semmi gond, amíg ezt normálisan elmondják.. de manapság elég primitíven csinálják.
2012. dec. 23. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

"ezzel nincs is semmi gond, amíg ezt normálisan elmondják.."


- Ha tényleg úgy gondolnád, hogy nincs vele semmi gond, akkor nem emelted volna ki ezt a témát. Akkor általában beszélnél a bunkóságról.

2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért,mert a legtöbb válaszoló nem a családján és a szerettein vezeti le a feszültséget,hanem itt.:)
2012. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy nincs vele semmi gond, viszont amíg tényleg azért csinálják, mert ők ezt látják jónak és hasznosnak a másikat nézve addig nem mondok rá semmi rosszat. De szerintem akkor is ez olyan, hogy valaki hisz Istenbe, valaki pedig nem... Attól még, hogy valaki szerint nem létezik, más szerint létezhet és senki ne akarja ráerőltetni a saját maga meglátását a másikra. Erről van mindenkinek egy (egyéni) elképzelése, és szerintem másoknak ezt tiszteletben kéne tartaniuk.
2012. dec. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!