Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy Valaki a...

Mitől függ az, hogy Valaki a rosszra vagy a jóra emlékszik? Hogyan lehet Valakit felvilágosítani arról, hogy veszít? Miért használja ki, ha oda vannak érte?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy Valaki csak a rosszra emlékszik és a jó dolgokat elfelejti? Én fordítva vagyok összerakva, hogy a rossz dolgokat szinte egyből megbocsájtom, lenyelem?

Hogyan lehet Valakit felvilágosítani arról, hogy kit és mit veszíthet?

Miért élvezi és használja ki Valaki, ha oda vannak érte? Miért nem tudja értékelni, hogy Valaki szereti és ragaszkodik Hozzá? Hogyan tudja azt megcsinálni, hogy számlálja a nem fogadott hívásokat ahelyett, hogy felvenné a telefont?



2012. dec. 28. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek idióták.Amúgy miért írsz nagy betűvel bizonyos szavakat?Nem németek vagyunk.
2012. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

egyáltalán jó számot hívsz?


Vagy ellenőrizd a telefonszámot, ugyanis némely nő beleturkál a pasija telefonkönyvében és az adott illető névhez rendelt számát átírja. Ilyenről is hallottam és tudok.

2012. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, jó számot hívok és azt is tudom, hogy ő számolja a nem fogadott hívásait. Máskor is volt már sajnos ilyen.
2012. dec. 28. 13:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd le.


Nagyon megtáncoltatnám az ilyen "számolgatós" egyedet.

2012. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogyan táncoltatnád meg az ilyen "számolgatós" egyedet???
2012. dec. 28. 13:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek egyformák az értékek. Lehet, te azt gondolod, hatalmas dolgot veszített, míg ő azt, élete legjobb döntése. Nem kell ráakaszkodni a másikra, miért engeded, hogy a büszkeséged porba tiporva számolgassa a hívásaidat?

Persze, hogy nem érdekled, hisz tálcán kínálod magad és üldözöd a szereteteddel!

2012. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a gyermekeink eleve hatalmas dolog.

Persze, hogy nem érdeklem, ha tálcán kínálom magam? Ha fordítva lenne, hálás lennék az égnek, hogy olyant találtam, Aki üldöz a szeretetével! Hiszen valakinek egy élet is kevés ahhoz, hogy ilyent találjon, nem?

2012. dec. 28. 13:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem! Senki nem szereti, ha üldözik, rátapadnak! SENKI! Te sem szeretnéd, csak most azt gondolod. Az, hogy a gyerekeket nem keresi, eddig nem volt publikus info, de úgy látom, elég keveset tudunk ahhoz, hogy normális véleményt alkothassunk, azonkívül , amit már leírtunk.
2012. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Senki nem szereti, ha üldözik a szeretetükkel?

Én mindig ezt gondoltam. Ha valaki szeretni fog, akkor nem enged el soha és ragaszkodik hozzám. Erről álmodoztam, hogy akkor örökre vele maradhatok!

2012. dec. 28. 14:44
 10/15 anonim ***** válasza:

5


Helyzettől és embertől függ. Függ attól, hogy te vele szemben egyenes voltál a végtelenségig, és mondjuk ő elárult. Itt nagyon kegyetlen tudnék lenni.

Aztán attól is függ, hogy nyomva lettetek mindketten mások által, és aljas hazugságok miatt lettetek szétválasztva, de ti szerettétek egymást.

Szóval összetett..

2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!