Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy anya engem...

Normalis, hogy anya engem okol a 13 eves hugom terhessege miatt? Nekem kellett volna felvilagositani?

Figyelt kérdés

anya egyszeruen idiota. engem sem világositott fel soha, hugomat sem. en szuz vagyok, hugom viszont a 18 eves batatjaval kamatyolt titokban. most 8 hetes terhes hugom, baratja mar sehol, lelepett.

anya velem uvoltozik...meg meg akarja tartatni..van joga beleszolni? nem o fogja kihordani, ne dontse mar el.hugom abortusz mellett van. de sietniuk kéne, annal nagyobb baj lesz.

velemeny?

(hibakert bocsi, telefonrol tudok irni)


2012. júl. 18. 17:40
1 2 3 4 5 6
 1/56 LynyrdSkynyrd96 válasza:
98%
Ha nem fake fel lehetne jelenteni a pasit 14 év alatti személy megrontásáért
2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim válasza:
94%
Ez most komoly vagy kamu? ...
2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
19%
Hát én nem vágom de a gyppoknál tökre mindennapos hogy 12-13 éves kiscsajokat teherbeqrnak, szal mutterod nem tudom mit pampog. Örüljön hogy nem apuci qrta fel, mert a fajtátoknál az sem ritka.
2012. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
74%

Szerintem jogtalanul ítél el téged!

Neked semmi közöd ehhez az egészhez ...

Ha jobban figyelt volna a húgodra, vagy felvilágosította volna, akkor talán nem történt volna meg ez a baj ...

Én a helyedben leülnék az anyámmal és elmagyaráznám neki a dolgokat, hogy megértse ....

Nem hagynám, hogy engem okoljanak jogtalanul ...

Egy anyának meg arról nem is beszélve, hogy nem ez lenne a fő feladata .... :/

19/L

2012. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
NEM KAMU-.- bas,szus ilyenek ne is szoljanak hozza...örülnék ha kamu lenne!!!
2012. júl. 18. 17:45
 6/56 A kérdező kommentje:
nem vagyok cigany te idiota!
2012. júl. 18. 17:46
 7/56 anonim válasza:
20%
Ennek kamu szaga van!??
2012. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%
Nem normális, hogy téged okol. Még ha bármiben is vétkes lennél, akkor sem, de Te nem vagy hibás ebben a történetben. Szerintem abortusz kellene, egy gyerek ne szüljön gyereket. Van a (tágabb) családotokban olyan felnőtt, akivel normálisan tudnál erről beszélni? Vagy titkolni kell?
2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim válasza:
65%

még van 4 hetetek az abortuszra, jobb lesz ha siettek...

a szülő dolga ez, neked van igazad!

f18

2012. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
84%

A jó édes anyádnak kellett volna annyira megnevelni a kisgyereket, hogy eszébe se jusson pasizni ennyi idősen, nemhogy kufircolni. Vagy ha már látja rajta, hogy lázadó típus, akkor talán megtiltani, hogy olyan helyzetbe jusson a pasijával (ottalvás, buli...), ahol szex is szóba jöhet.

Ezeket talán anyukádnak is elmondhatnád. Meg azt is, hogy ha megszületi a kislányával azt a gyereket, a saját életét, mindkét lánya életét és a gyerek életét is elcseszi.


Bocsi, hogy ezt mondom, de anyukád, mint ANYA, ezen a ponton megbukott.

2012. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!