Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a húgom...

Az normális, hogy a húgom állandóan az én dolgaimat használja?

Figyelt kérdés

Mondtam már neki 100X, hogy vegyen magának borotvát.

Ennek ellenére mindig az enyémet használja az intim szőrzetének borotválására.


Otthon az én pólóimat hordja pedig van egy csomó ruhája.

Amikor egy hétig távol voltam utólag kiderült, hogy az én ágyamban aludt.


2012. máj. 16. 13:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
te fiú vagy lány vagy?
2012. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

A borotva az gáz.

Bármit el lehet kapni úgy a másiktól.

Persze nem arra célozgatok hogy beteg és elkapod.

De akkor se egészséges.

2012. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
én nővérem is mindenemet elveszi, de a borotva az gáz.
2012. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2012. máj. 16. 14:10
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
hejnye,én nem tudom miért csinálja,de furi az biztos!
2012. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Eléggé értetlen akkor. Sose bírtam az olyan embereket, akiknek ha 20szor elmondok valamit, s csak azért se úgy csinálják. S most alapvető dolgokra gondolok.

Pl. csukd be a konyhaajtót, mert kijön a cigifüst---->10ből 9szer nyitva hagyja mégis.

Én is ismerek ilyet.Kezdem azt érezni, hogy direkt csinálja az ilyen, vagy pedig szellemileg ennyire nem érti meg a másik kérését.

2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Normális. Kötődik hozzád. Ne mondd neki, hogy vegyen magának borotvát, vegyél neki ajándékba borotvát. Vegyél neki ajándékba pólót. NE tedd hozzá, hogy azért kapta, hogy ne a tieid használja. Azokat büszkén fogja hordani, használni, mert tőled kapta.
2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves? Tini? Lehet, hogy nincs pénze borotvára, vagy ciki neki megvenni. És a te pólóidat nem félti annyira, mint a sajátját. De, hogy a te ágyadban alszik... A te szobád klasszabb? :D Lehet, hogy szeretné a szobádat megkaparintani.
2012. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen, tini 15 éves.


Nem mondanám, hogy az én szobám klasszabb lenne, sőt.

2012. máj. 16. 14:28
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
Én húgom is hasonlóan viselkedik, ugyanígy lenyúlja a borotvámat sokáig nem tudtam róla de amikor kipattogott az arcom bevallotta hogy intim helyen is ezt használta én meg majdnem felrúgtam.... Én azóta inkább eldobható borotvát használok, ha kell neki szedje ki a kukából a többit meg már a szobámban tartok az éjjeli szekrényemben amit kulcsra zárok, nem éppen a legjobb hely de így tutira biztos hogy nem fér hozz. Ugyan akkor van hogy az én ruháimat hordja, én meg mégsem vehetem fel az övét ami rajtam szétcsattan. Meg volt hogy a barátjával az én nagy ágyamat használták, az egy cseppet sem zavarta hogy neki is ugyan akkor. Én úgy szoktattam le ezekről hogy felszereltem az ajtómra nyitás érzékelőt amint kinyitotta besípolt és amint felvert vele mindenkit apám úgy leordította a fejét hogy azóta be sem mer jönni ide. Azt meg mondanom sem kell hogy az én szobámba járt be dohányozni....
2012. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!