Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki unja még rajtam kívül az...

Ki unja még rajtam kívül az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Azt hiszem,még sosem vártam ennyire,hogy vége legyen az ünnepeknek.Pedig nem volt nagyobb veszekedés,semmi baj,csak egyszerűen már semmi sem olyan jó,mint régen,mintha mindenki olyan kedvtelen,érdektelen lenne.Itthon is pocsék a hangulat,apám csak bámulja a tévét egész nap,anyám a gép előtt és ez ment egész szeptemberben.Szinte már várom,hogy dolgozni mehessek,várom azokat a kis alkalmi munkákat,amiket néha sikerül elcsípnem.Be vagyok falsulva a semmittevéstől,ez egyszerűen borzasztó.A családi összejövetelek sem olyan jók,mint régen.Anno hajnalig bulizott a család,most meg pár óra alatt lezavartuk az egészet,utána mehet az itthoni punnyadás.Annyira unalmas.Egyedül csak a párom okoz örömet,ugye az is valami.Amúgy csak én látom úgy a világot,hogy egyszerűen megy tönkre minden?Évről évre látom,ahogy szivárog ki az emberekből az életkedv.Meddig fog ez még elmenni?Mert már most nagyon rossz.

2012. dec. 30. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is szörnyen unom ezt már lassan 2. hete.. Olyan sablonos minden!!
2012. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálatok is igy megy?:-( Már nagyon várom hogy kezdödjön a suli meg a gyakorlat!:-) Sajna nekem 15.-én kezdödik a suli!

Bár neked van párod!

17/f

2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen semmittevés?:D Annyi mindent lehet csinálni.
2012. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alig vártam hogy lecsengjen a Karácsony, most már csak a Szilvesztert kell túlélni.
2012. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2012. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is nagyon unom... csak akkor mentem ki a lakásból, ha élet múlt rajt... de legalább 3.-án látom a szerelmem....
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as

Létsz adj már nekem pár tipet hogy mit lehet csinálni! Ha volna hó akor menénk traktoral szánkozni! De vajdaságba még az se nincs most!

2012. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3 Nekem is jól jönne egy-két tipp:)
2012. dec. 30. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont mostanában jött vissza az életkedvem szóval a Karácsony is nagyon jó volt.
2012. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindent.:)

Amiket én szoktam:

-kitakarítani a házat

-kiolvasni egy könyvet

-festeni

-rajzolni

-tornázni

-valami hosszú, nehéz sütit sütni

-főzni

-színházba járni

-koncertekre

-online filmeket nézni

-online színdarabokat nézni

-online játékok

-zenéket fordítgatni

-nyelvet tanulni

-rákattanni egy sorozatra

-kapcsolatot építeni a barátokkal

-tanulni

-barkácsolni

-jógázni

-szerelgetni

-vízipipán lazulni

-játszani a háziállatokkal

-kézműveskedni

-varrni

-új fajtai zene stílusokat hallgatni

-táncolni otthon, csak úgy spontán a kedvenc dalodra


stbstb. a lehetőségek tárháza végtelen..:)

2012. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!