Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki 18-19 évesen a szüleivel szilveszterezik otthon? Ti választottátok, vagy így alakult?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem jön össze idén, pedig nagyon szerettem volna elmenni valami szórakozóhelyre, de minden barátom vagy otthon marad vagy házibuliba megy, amibe én nem akartam..:(
2012. dec. 30. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Én döntöttem így, eredetileg buli lett volna, de csak tömény pia lenne, én meg azt utálom, így maradok itthon, meghívtam egy barátot, unatkozni nem fogok. 19/F
2012. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

20 vagyok. Hiába keresek társaságot most nem jön össze. Itthon maradok és muffint sütök


20/L

2012. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül leszek és napközben tanulok, este megnézek egy filmet, közben egész nap eszek, mert lesz egy csomó kaja. A szüleim is mennek házibuliba, a barátomék egy bárban tartanak zártkörű rendezvényt barátoknak, családnak és a közeli ismerősöknek. Mivel tudom, hogy mindenhol a totál részegség lesz jellemző, így kihagyom. Utálom a részeg embereket és az alkoholt. 18/L
2012. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, én is itthon leszek. A nagymamámat nem akarom egyedül itthon hagyni, a kutyám ilyenkor iszonyat félős, inni sem szeretek.
2012. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Én nem örülök neki túlzottan, hogy itthon kell lennem, mert mindig ez van, a barátaim nem nagy bulizósok, én meg mikor szeretnék, akkor senki nem akar jönni..
2012. dec. 30. 19:15
 6/22 anonim válasza:
13%
Hát mi van veletek ?? Szilveszter egyenlő berúgás, partyzás és szórakozás, túl rövid az élet, hogy otthon ülj.
2012. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Berúgni nem szeretek, de a szórakozás részével egyetértek. Rajtam sosem múlik, én szeretem jól érzeni magam, de nem tudok sokat tenni, ha ilyen barátaim vannak:/
2012. dec. 30. 19:18
 8/22 anonim válasza:
100%

Dolgozni fogok, egy szilveszteri bálon pultozok. Van állásom, de annyira keveset fizet, hogy minden alkalmi munkát elvállalok. A buli nem hiányzik, ha tehetném csendbe ellennék itt az albérletben vagy hazamennék a szüleimhez, és kártyáznánk, sakkoznánk, jengáznánk, és teli enném magamat kaszinótojással.

23/n

2012. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon leszek és szóbelire készülők. Ennyit a bulizó egyetemistákról. 24 L
2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és nemrég műtötték mindkét szememet.

Nem lehet hajolni, emelni, stb.

Így bulizni se nagyon lehetne, szóval itthon ülök majd.

De egyébként se érdekel a szilveszter.

Szerintem nem mentem volna sehova:)

2012. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!