Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, aki 22 éves lesz, de még egy napot sem dolgozott?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Előtte az élet. Biztos tanult idáig.
2012. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Na jó de csinált valami mást pl nappalin tanult?

Én 25 vagyok és csak nyári munkába dolgoztam eddig mert tanulok.

2012. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyetemista,de nem tanul,egész nap nem csinál semmit,nem mosakszik,csak gépezik
2012. dec. 31. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez így nem túl sok információ. Én egy szakkollégiumban lakom, az egyetem legjobb diákjaival. Gondolj bele, ha vkit elsőre felvesznek, nem csúszik, akkor legalább 23 éves, mire elvégzi a mestert, ha osztatlanra jár, szintén. Nem beszélve a PhD képzésről, az még legalább plusz 3 év.
2012. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

átlagos mai fiatal

a kérdező meg egy minden lében kanál

2012. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Semmit. Én 27 évesen kezdtem el dolgozni, előtte tanultam. Van két diplomám, PhD-hallgató voltam. És igen, volt, aki megszólt, hogy milyen fura, hogy még nem dolgoztam úgy igazából (akkor voltam 24). Hát, így is fel lehet fogni, mindenesetre ha már így alakult, igyekeztem kihozni a maximumot.


22 évesen szerintem meg pláne nem fura még, hogy nem dolgozott valaki. Persze ha dolgozik, az csak javára válik, de megszólni semmiképpen nem szólnám meg ezért.


28/N

2012. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is tanultam még akkor, igaz nem a felsőoktatásban. Szerintem nincs benne semmi szokatlan. Sajnos manapság elhelyezkedni is nagyon nehéz.
2012. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsés, hogy nem volt rá szüksége, hogy dolgozzon.

Viszont akit ez zavar az meg féltékeny. Nem tudom melyik a rosszabb...

2012. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha még tanul, akkor azt gondolom róla, hogy már miért is kéne dolgoznia, ha a szülei megengedhetik, hogy finanszírozzák a tanulmányait. Ha nem tanul, akkor sem feltétlenül róla van rossz véleményem, annál inkább a szülőkről, akik támogatják ezt az életmódot. Mert ha azt mondanák, hogy holnaptól mehet, ahová akar, és élhet, amiből akar, akkor lehetséges, hogy hipp-hopp összekapná magát az úriember. Amíg nem kényszerül rá, addig nem is fog dolgozni. Láttam, hogy írtad, hogy főiskolára jár, de tanulni nem tanul, csak egész nap gépezik. És te ki vagy a történetben, hogy okod legyen erről tudni, és ítélkezni?
2012. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakos? Ha programozónak vagy rendszergazdának tanul, akkor jó, hogy a gép előtt ül, kódol, vagy tanulmányozza az elektronikus jegyzeteit. A legtöbben nem használnak papíros jegyzetet ezeken a szakokon.
2013. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!