Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az anyosom?

Szerintetek normális az anyosom?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy meghívom őket, készítek spagettit vacsorára. Bevásároltam hozzá. Átjönnek hárman, így velem és a férjemmel együtt öten lettünk. A mi három gyerekünk "nyaralni" van. Mire elkezdeném csinálni a spagettit, nincs meg a sajt. valamelyikük megette, férjem és én tuti nem volt, ugyanis mi együtt voltunk végig, a papirja a szemetesben. Mindegyik letagadta, anyosom leküldte a férjemet, hogy vegyen akkor sajtot. Hozott is. Elkészítem a spagettit egy tepsivel, mert nekünk ötünknek az ugy elég szokott lenni, hogy még marad is. Anyos huzkodja a fejét amikor meglátja, majd bemegy a szobába. Amikor nem vagyok ott, akkor közli a férjemmel, hogy ő azt hitte, hogy én nem csak magamra meg a férjmre főzök. Pedig nem csak magunkra főztem, de ő azt keveselltem. Miután elmondta nekem ezt a férjem, gyorsan nekiálltam csinálni még egy tepsivel. Lereszeltem a sajtot, feltettem forrni a vizet. Mire felforrt a viz, megyek a konyhába, valaki megint megette a sajtot. Megcsináltam sajt nélkül. Kijött az anys a konyhába, majd közölte, hogy mihamarabb mosogassunk el, ugyanis nagy a felfordulás. (folyamatosan mosogatva volt, nem volt nagy felfordulás, nála 5ször ekkora szokott lenni, csak szerintem kötözködhetnéke volt.) Normális az ilyen?
2013. jan. 2. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de megragadom a lényeget: spagetti tepsiben?
2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. De azért vehettél volna egy egész guriga sajtot, azt biztos nem tudta volna megenni.:D
2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne hagyd magadat


én nem biztos, hogy nekiálltam volna új tepsivel csinálni.

Végül is elfogyott az első tepsi?


Én is sokat eszem, de vagy nem éhesen indulok, vagy majd otthon pótolok hozzá, nem eszem meg a háziak fejét.

Pláne az alapanyag ellopkodása !!!!..... ilyet?

ki volt a harmadik?

Valami csínytevő kisöcsi?

2013. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne normalis? Lehet hogy neki tobb kellett volna... Az meg hogy valaki meg eszi a sajtot... Hat lehet, hogy szolni kell legkozelebb, hogy az a spagettihez van :)
2013. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bejelentettem előtte, hogy abba a zacskoban MINDEN a főzéshez van. Azért tepsibe, mert még rásütöm a sajtot a végén. Akkor tanuljanak meg egészségesen táplálkozni, nem zabálni, mint a disznok. mi sem vagyunk nádszálkarcsúak, de két tányérral elég mindegyikőnknek. nagyon mérges vagyok, és nem értem mi viszi rá az embereket, hogy ekkora taplok legyenek. az anyos férje jött átt, meg a 10 eves gyerekük.
2013. jan. 2. 19:12
 6/7 A kérdező kommentje:
most látom, bocsánat a helyesírási hibákért.
2013. jan. 2. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Első! Én is tepsiben csinálom a spagettit néha. Kiadósabb is ugyanis és finom nagyon. Megfőzöm a tésztát, összekeverem a darált hússal és a szósszal és az egészet be a tepsibe sütni. Nagyon finom.
2013. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!