Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a barátság...

Mit gondoltok arról a barátságról ami kb csak az ivásról/buliról szól?

Figyelt kérdés
Ha valakik csak olyan képeket raknak fel a netre ahol az iszogatás a téma: "Ez a kép azelőtt készült hogy megittuk volna az XY pezsgőt", "Ez az egyetlen vállalható képünk, mert itt még nem látszik az XY pálinka hatása" ; "Csak azért nincs a kezünkben XY mert már megittuk". Szóval ez normális ha 2 barátnőnél úgy mennek a találkozások, hogy iszogatnak, vagy csak bulizni jönnek össze?
2013. jan. 3. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ha munkát keresel, mindenképp ajánlott ezeket a barátokat törölni az ismerősök közül, és eltüntetni minden piálós bulizós nyomot.
2013. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az alkohol összehozza az embereket. Ezzel dicsekedni, hogy mennyit ittunk szégyen. Sokan vannak, akik csak a kocsmában tudnak normálisan összejönni, de amúgy nagyon jó barátok. Másrészt vannak ivócimborái is a legtöbb embernek és ez így van jól.

Szerintem az a baj, hogy neked nincs lehetőséged szórakozni és nincsenek rendes barátaid és csak kifogásokat keresel.

2013. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak ezért jönnek össze, de csak ilyen képeket tesznek fel. Mi érdekes lenne abban, ha feltennék, hogy ilyen mikor mindketten olvasunk, vagy reggelizünk, vagy beszélgetünk...stb...? De lehet, hogy tényleg csak bulizni járnak össze, mert csak annyi a kapcsolat vagy csak ritkán érnek rá, és ha ráérnek elmennek bulizni. Ez miért baj?
2013. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapvetően nem baj, ha vkiről csak ilyen összeülős-koktélozós kép kerül ki, mert az emberek nagy többsége "alkalomkor" fotóz főleg, nem akkor, amikor sétálgatnak meg filmet néznek.

Viszont az már gáz, ha azt hiszik, az a menő, ha minden kép alatt meg kell említeni, hogy mi márpedig itt iszunk, mert az elég taszító.

2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint kevés képet teszek fel magamról. Nem vagyok annak a híve hogy ott éljem az életem.Kb. volt két profilképem az évek alatt, van egy a párommal, egy az unokahúgommal, egy baráti társaságos egy szalonnasütés alkalmával készült, mert ott volt rajta mindenki, és van körülöttünk alkohol :) Plusz ami képeken bejelölnek többnyire buli előtti. Mert olyankor készül pár kép. Ha sétálunk az utcán vagy melegítősen kártyázunk nem igazán.

Általában barátokkal megyek bulizni, de volt már rá példa hogy csoporttársaimmal mentünk el vagy ültünk be valahova egy boroskóla társaságában esti óra után. Másképpen nem szervezünk közös programokat, nem mondanám őket barátoknak, de haverok.

2013. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagy. Még annyit, hogy ha valaki feltesz egy képet amin be vagyok jelölve, azt valahogy le kell reagálni. Én általában elintézem egy like nyomásával, de legtöbben odaírják, hogy jó buli volt, vagy ezen milyen alkesz fejem van, hasonlók. Nem azért hogy nagyképűsködjenek, csak valamit írnak. Ilyenkor szoktunk vigyorogni, hogy igen, jó volt :)
2013. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!