Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés
Nem személyes kérdés csak érdekelne :D Fiúk-lányok véleményét szeretném kérni korral együtt :D Előre is köszi :)
2011. dec. 5. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár kicsi rá az esély, létezhet..
2011. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15/F
2011. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan hacsak nem egy me*eg és egy lez*i közt :)
2011. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Azt nem mondom, hogy egy fiú soha az életben nem fog erre barátra úgy gondolni, mint szexuális partnerre, mert az kizárt (kivéve ha maga a csaj csúnya). De ha például boldog kapcsolatban él a fiú, akkor eszébe sem jut majd megcsalni a barátnőjét.


De egyébként ha se a fiúnak, se a lánynak nincs párja, akkor nem hiszem, hogy a barátság sokáig barátság marad. Vagy csak naaaaaagggyon ritkán.

2011. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

abszolút létrejöhet! én már legalább 5 éve vagyok egy lány legjobb barátja, és mindent elmondunk egymásnak, egymásnak minden apró kis titkát tudjuk. és még egyszer sem volt róla szó, vagy gondolat, hogy összejönnénk, vagy bármi barátságtól több lenne. ezt sokan furcsállják is, és azt mondják hogy nagyon összeillünk. de bennünk ez fel se merült.

17/F nem vagyok meleg, lány barátom sem leszbikus. :)

2011. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jah, és a lány szép, és mások szerint énsem vagyok csúnya. és mindkettőnknek már több párkapcsolata volt a barátságunk alatt.

17:57 voltam

2011. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én reménykedek benne, mert sokan azt mondják hogy nagyon jó ha van egy fiú barátod :)
2011. dec. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!