Cigányok? Verekedés?

Figyelt kérdés

Egyik nap mentünk haza a suliból az osztálytársammal,amikor észrevettük hogy követ egy cigány nem foglalkoztunk vele és mire odaért ezt kérdezte hogy "Jampik vagytok?" Le se szartuk az illetőt hanem mentünk tovább utána elkezdett beszólogatni mindenféle trágár szót szóval kóstólgatott minket egy darabig és elment..

Az baj ha nem tettem semmit? Verekednem kellett volna?Nem szeretem a balhét és kerülöm is..



2013. jan. 4. 13:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nagyon jól tetted, mert a cigányoknál úgy van ha elvered az illetőt akkor jön a cshálád és késsel botokkal persze. De am nagyon félnek a kutyáktól :D Én is olyan környéken lakom ahol sok a cigány , van 1 németjuhászom abba az utcába ahol én lakom be se mernek menni,
2013. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Én is kerülöm a bajt, de ha valaki messzire megy

akkor neki annyi főleg ha cigány

2013. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Ez az igazi férfi megveti az erőszakot mondást gyenge puhap*csüek találták ki . Hogy k mondhassák mekkora férfiak.

Persze az egy dolog, hogy valaki nem szeret erőszakot alkalmazni, de ha kell hát kell.

2013. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


pár ezerért a cigányok állatok.

2013. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
63%
Ugyan ez történt velem is csak én egyedül voltam. Visszafordultam és szétbasztam a fejét :) nem lett semmi következménye annyi hogy utána nem köszönt...
2013. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Verd szét a fejét. De vigyázz, szólni ne tudjon többet.
2015. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!