Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, ha elveszí...

Hogy lehet túlélni, ha elveszítünk valakit, aki nagyon közel állt hozzánk?

Figyelt kérdés
24 vagyok és (hála az égnek) senki sem veszítettem még el soha, aki igazán közel állt volna hozzám. És néha, amikor más családokban, ismerősök körében ilyenről hallok, el sem tudom képzelni, hogy lehet túlélni, ha valakinek meghal a szereleme/szülője/gyereke, akárki. Hogy tudja napról napra, hétről hétre folytatni az életét??
2013. jan. 4. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de ha átéled, megtudod. Az a szar, hogy az élet ettől még nem áll meg és élni kell tovább. Ez van.
2013. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meghalni még nekem se halt meg senkim, de tudom, milyen elveszíteni egy nagyon fontos embert, mert az az ember, akit majdnem 6 évig a lelki társamnak és egyetlen barátomnak tartottam, egyik napról a másikra ok nélkül elfordult tőlem, és azóta levegőnek néz, nem tudom, mi okból, mert még ezt se mondta. Még csak nem is a szerelmem volt, csak barátok voltunk. Hogy lehet így folytatni az életet? Nehezen. 4 hónapja történt, de még mindig nem fogtam fel teljesen.
2013. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a gyászba elég ritkán szoktak belepusztulni fiatal emberek. Ami nem öl meg, az megerősít.


Én is azt mondom, hogy majd megtudod, ha belekerülsz a helyzetbe, addig ezt max. csak erős empátiával tudod megérteni.

2013. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!