Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kik az "igazi" magyarok?

Kik az "igazi" magyarok?

Figyelt kérdés
Ki dönti el, hogy ki az és milyen alapon? Nagyon sok embertől hallom a környezetemben, hogy őegy igazi magyar, ellentétben a ****** xy-nal...
2008. máj. 31. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Aki nyugdíjas, rokkant, beteg, fogyatékos az akkor nem magyar? Tudom egyébként, hogy a romákra gondoltál, de akkor mondd is ki - ők szerintem is csak magyar állampolgárok, amíg csak a markukat tartják.
2008. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
55%
Mindenki aki annak vallja magát, kivéve a mostani politikai elit és a cigányok.Az elsők a viselkedésükből kifolyólag, a második csoport pedig kivételezett kategória.
2008. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
"lekopni egy embert, ki az utcan fazva fekszik, kinezni azt aki nem ugat, de bator es cselekszik, nekem nem fekszik, de latom teged nemzavar, ha ettol lennek hazafi, akkor bazdmeg nem vagyok magyar!"
2008. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Én erdélyi magyar vagyok,viszont látogatásaim során Magyarországon lerománoznak,itton pedig "bozgor"-nak neveznek, azaz hazátlannak,vagy jobbik esetben nem hazátlannak, hanem "unguroaica imputita"=büdös magyar.Szóval...ettől függetlenül jól érzem magam a bőrömben, és magyarnak vagyok, magyarnak érzem magam :)
2008. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem nem az állampolgárságon múlik az, hogy ki magyar, ki nem. Például az én szememben magyarnak számít minden felvidéki, Ukrajnában élő, erdélyi, délvidéki, stb. társunk, aki magyarnak vallja magát - holott nem magyar állampolgár, viszont nem tartom magyarnak azt a csürhét, akik "lebüdösmagyaroznak" engem, noha ők magyar állampolgárok.
2008. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát azok, akik nem használják lol-t, a lájk-ot, a RIP-et, az OMG-t (és még sorolhatnám), hanem helyette ezt irjàk: Hehe, tetszik, nyugodjék békében, édes istenem. Sajnos a mai lakosságnak a kétharmada nem magyar, hanem csak Magyarországon élő magyar állampolgár.
2011. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Azt tudnod kell,hogy az igazi Magyarokat fel lehet ismerni:kedvesek ès baràtságosak,sokat beszèlnek (ez utóbbi lehet pozitív,negatív is).A Kis-Nagy kunsàgon zömmel kunok èlnek,a legtöbbjük nagykèpű bunkó,a kun lànyok pedig r**ancok. (Persze tisztelet a kivételnek mert akad az is,akin tisztàn làtszanak a kun vonàsok mègis normàlis,kedves mint a magyarok).Továbbá jászok is èlnek nagy szàmmal az ő mentalitàsukat nem is merem èn a kunsàgon kunok között èlek. Magyarnak vallom magam (ez làtszik a testi vonàsaimon ès a mentalitàsomon is.
2016. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ja ès a finnugor szàrmazàs úgy ahogy van kamu,mi Turàni származàsúak vagyunk.
2016. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!