Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az fősulisok az "életben" de...

Az fősulisok az "életben" de pl a közösségi portálon is csak panaszkodnak, hogy mennyit kell tanulniuk a zhkra. Ennyire jó dolog emiatt sajnáltatni magukat? Vagy istenítést várnak?

Figyelt kérdés
Nekem is volt benne részem, tudom milyen sokat tanulni, de egyre idegesítőbb, hogy így tanulni, úgy tanulni, kvt szednek levegő helyett stb stb... Lassan többet törődnek azzal, hogy valaki végre felfigyeljen az „átlag feletti kűzdelmükre” mint magával a tanulással. Akiket ti ismertek azok is egyfolytában nyafognak? Minden baromságot kitalálnak, milyen „kemény” dolguk van, s csak siránkoznak? (Kizárólag a tanulásra értem a nyavajgást nem a felsőoktatás problémáira)

2013. jan. 10. 03:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:


Én tanulási időn kívül szoktam infó után kutatni. Ha tanulok, akkor véletlenül sem megyek fel facebookra. Ennyi, tartom a véleményem, hogy 90 percet ki lehet bírni anélkül is, senki nem fog ebbe belehalni. :)

2013. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy ti előbb használjátok a technikát, mint az eszeteket, és utána meg sírtok, hogy a szüleitek reklamálnak, hogy magas a telefonszámla, az nem az én hibám.


Együtt tanulni sokkal hasznosabb, mint a gépen/a mobilon pötyögni.


Csak egyszer próbáljátok ki! Végtelenszer értékesebb, mint bármelyik közösségi oldalon üzengetni egymásnak.

2013. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!