Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legszerencsésebb...

Mi volt a legszerencsésebb dolog ami eddig életedben történt veled?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
17 évig jártam vidékre dolgozni, s akkor sikerült megcsípni egy állást a lakóhelyemen, bár azt hittem, nyugdíjig is utazhatok vidékre. Én ezt szerencsének tartom.
2013. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Felvettek egyetemre a várt szakra.
2013. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a kutyám velem volt.Egyszer megpróbáltam sétálni vinni (kutya egy elég termetes bernáthegyi volt, én egy vékony 35kilós gyerek).Át akartunk menni az úttesten és valahonnan előtűnt egy kamion (lehet hogy alkalmi vakságom volt de én nem láttam csak a végén).Én szépen kisétáltam az útra a kutyám meg lecövekelt és a póráz vissza húzott a kocsibehajtóra.

Ha nem húz vissza én nem innen irogatnék :D

2013. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Megismertem a vőlegényemet.
2013. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Rátaláltam az utamra. :)
2013. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ellopták a drága biciklimet a kisebbség.
2013. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A leg szerencsésebb? Talán, mikor rosszul ugrottam le egy vonatról. Elestem, a cipőm beakadt a vonatba és háton húzott úgy 10-15 métert. Ha befordított volna a kerekekhez, most nem írnák ide.
2013. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
megszülettem. :D
2013. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!