Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen tanárról?

Figyelt kérdés
Nem értettem a múltkori anyagot, ezért megkértem, hogy mondja el az osztálynak mégegyszer (sokunk nem értette). Erre kihívott abból az anyagból a táblához, és a segítség annyi volt, hogy meg kellett oldanom 1 feladatot abból az anyagból, amit nem tudtam, és beírta az 1-est hogy miért nem megy..
2013. jan. 10. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hülye. Valószínűleg élvezetet okoz neki ,hogy egyest adhat.

Bár kérdés, hogy mikor is derült ki, hogy nem értitek az anyagot, és újra el kellene mondani, Mert ha pont óra elején, az gyanús.

2013. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Előző órán vettük, erre épült volna a mai anyag. És megkértem a tanárt, inkább áldozzunk még 1 órát, hogy az előző anyag normálisan menjen, mert ha a mostanit is leadja, akkor teljesen összezavarodik mindenki.
2013. jan. 10. 09:47
 3/19 anonim ***** válasza:

Igazából jogos volt a tanár döntése, és ezért gondolhatod, hogy az ő pártján állok, pedig nem így van. Mivel múltórai anyag volt, ezért ő úgy gondolta, hogy fel tudtatok belőle készül. Nem készültél? Egyes. Teljesen jogos.

Ha esetleg a múlt órán, óra végén vagy óra után megkeresitek, hogy tanárnő/ tanár úr, nem értjük, magyarázza el még egyszer, akkor teljesen más lett volna a helyzet.

2013. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Látom, nem érted. Miért tudattátok a tanárral ,hogy nem világos az anyag?
2013. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jogos lett volna, ha abból hív ki felelni. Nem akart feleltetni, hanem csak szimplán leadni a mai anyagot. Én ezért kértem el, mivel oztály szinten nem érti sok ember, inkább áldozzunk 1 órát arra hogy ne felgépelve a táblára magyarázza el, hanem kicsit részletesebben. Mivel nem felelni hívott ki, hanem én kértem hogy magyarázza el, ezért nem mondanám, hogy jogos volt. BÁr ez inkább gerinc kérdése, és szerintem ebben a tanárban abból nemigen van.
2013. jan. 10. 09:52
 6/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy ebből is látszik, hogy olyanok próbálnak tanítani másokat, akik maguk sem értenek a szakmájukhoz, vagy csak simán emberileg nullák és ezeket a rendszer nem szűri ki magából.

Nekem is volt sajnos pár ilyen "tanár"-om.

(érdekes módon ezeknek általában van egy benyalásuk a normálisabb tanárok felé, amiért ők nem foglalkoznak az ilyenfajta kontársággal és kivételezésekkel)

2013. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne ítélj úgy, hogy nem tudod, mi zajlik a háttérben, még tanárt sem!

Nekem is voltak szemét tanáraim, akik azért adtak valakinek egyest, mert zsebkendőt mert kérni órán, de így utólag az is jogos volt.

2013. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért volt jogos? Levegőt venni azért, lehetett vagy azért is 1-es járt, netán szaktanári intő? A tüsszentésért járó szankciót már meg sem merem kérdezni. :)
2013. jan. 10. 10:02
 9/19 Tom Benko ***** válasza:
Nem teljesen jogos, de azért illett volna legalább pár szóban elmesélni neki, konkrétan mivel volt probléma. Az általános "Nem értem" bejelentést én még ennyire sem szoktam lereagálni.
2013. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, jól gontdoltam, ott az óra elején találtátok ki, hogy nem értitek, addig nem szóltatok. (muszáj ezt gondolnom, mert nem reagáltál a kérdésemre) Így teljesen jogos, hogy felkapta a vizet, hogy miért nem szóltatok korábban.
2013. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!