Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondták már rád azt, hogy...

Mondták már rád azt, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Ma beszélgetett velünk egy fiú, és egy másik beszólt neki, hogy 'Pont azokat?Akkor legalább valami szebbet.'

:(. Kissé rosszul esett azért.

Volt már hasonló, hogy reagáltok, meddig marad meg? Normális ha ez fájt?


2013. jan. 10. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mármint Rád értette?

Persze, hogy normális, ha rosszul esik.

Gondolom a srác minden évben aranykupával tér haza a férfiszépségversenyről.

2013. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, mondták, azaz utalt rá egy évfolyamtársam, srác, akinek iszonyúan golyófeje, szétálló fülei, rossz fogai vannak. Konkrétan: "Ha nem fogynál, és kicsit szabályosabb lenne az arcod, nem is lennél annyira rossz csaj." :X
2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen rám értette, és egyátalán nem ilyen tipikus szépfiú. Nem tudom miért tart csúnyának. Még nem mondták mivel középsuli első év,soha senki nem mondta,max nem néztek meg,mivel átlagosnak gondolom magam.Pont olyan mint más
2013. jan. 10. 15:20
 4/24 anonim ***** válasza:
-nem
2013. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem adta ki a válaszom.
2013. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondták már, de visszaszivattam velük :D
2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfiúnak akart tűnni.

Így próbál kompenzálni.

Egyszerűen nem tud mit kezdeni a lányokkal.

Stb.

2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Otthon / Barkácsolás ??? (Tudom hogy nem te raktad ide Kérdező, csak feltűnt)


Amúgy nem nem mondták még rám hogy csúnya vagyok.

2013. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy azért mondta, mert irigy volt a másikra,amiért vele szóba álltam, de a másikat le sem köpném, vagy csak egyszerűen így gondolta, és kimondta. Lényegében utálom ezért,eddig nem ismertem, most meg már utálom. Hasonlót még nem mondtak,pedig szoktam el menni emberek mellett. Volt aki kifejezetten röhögött is rajtunk, de azt még ő sem mondta,hogy csúnyák lennénk (ő lány volt)
2013. jan. 10. 15:24
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én fiú vagyok,és rám szintén fiú mondta!

Úgy történt,hogy az egyik osztálytársnőm nagyon bejött nekem,egy szelíd,érzékeny és végtelenül kedves lány,de egy másik rocker srác is rá volt kattanva,majd miután a lány velem szimpatizált,így szólt,"ha neki az a ronda b.zi gyerek tetszik!",amit nem értek,mert nem azért,de köztudott volt,hogy elég igénytelen,és szó szerint kenni lehetne a zsírt a hajáról!

Én nem öltözködök b.zisan,de nem is 3 számmal nagyobb fekete pulóverben,és acélbetétes bakancsban járok,az öltözködés magánügy,de akkor ne ő szóljon már meg engem.....

2013. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!