Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondták már rád azt, hogy...

Mondták már rád azt, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Ma beszélgetett velünk egy fiú, és egy másik beszólt neki, hogy 'Pont azokat?Akkor legalább valami szebbet.'

:(. Kissé rosszul esett azért.

Volt már hasonló, hogy reagáltok, meddig marad meg? Normális ha ez fájt?


2013. jan. 10. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy készülj fel, minden korosztályból kerülnek ki tuskók,

és sajnos mindig megtalálják az áldozatukat.


Nem szabad kimutatni, hogy rosszul esik.

Rám olyat mondtak, hogy "hát nem gondoltam volna, hogy ilyen helyes pasid van". :))

2013. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Már így végére fel is dolgoztam.:). Csak hát rosszul esett.:)Nem számít a véleménye, de bármilyen csúnya ember mondja is, valakire,hogy'de szép'az akkor is jól tud esni:).
2013. jan. 10. 16:28
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet azért mondta mert neki pláza pi csa kell,ha meg az kell neki akkor bajlódjon is vele :)

Rám sosem mondták hogy csúnya vagyok,de ez lehet hogy azért mert nem is vagyok az meg ha valakinek nem tetszik valami az úgy sem meri megmondani mert én nem hagynám szó nélkül és lehet hogy meg is taposnám az illetőt.

Amúgy miért nem osztottad ki őket?Ne haragudj de miért nem adtál neki egy jó nagy pofont?Meg is bosszulhatod mindenki elött egy pofonnal és egy szöveggel "kis péniszű hazudós " meg ilyenekkel.

Amúgy minek ismerkedsz ilyen gyökerekkel?

2013. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm volt osztálytársam barátja volt.
2013. jan. 10. 17:31
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Rám olyan 10 és 14 éves korom között rendszeresen, a végén már meg sem hallottam, annyira természetessé vált, egybeolvadt velem ez a vélemény. Mostanában, 15 kiló fogyás és kevesebb ragya után nem nagyon szokták, de tényleg nem lepne meg, ha valaki újra előjönne vele. Kérdező, tanuld meg leszarni az ilyen kis verebeket, valószínűleg komolyan sem gondolta, csak frappánsnak akart tűnni.
2013. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nekem nem úgy mondták,h ronda vagyok,hanem egyik ismerősömnek mondták,h minek minek barátkozik velem,mert h én h nézek már ki? hogy öltözködöm stb.Erre meg az ismerősöm mondta,h ő leszarja,h én h öltözködöm,mert nem azért barátkozik velem,hanem azért mert kedvel.Ez mondjuk jól esett,h mondta.Egyébként meg általános suliban is b.sztattak folyton,meg is vertek,meg beszólogattak.Persze a verést azt nem hagytam:) De le kell sz.rrni az ilyen nyomorékokat! De úgy vettem észre,ha valami keményet beszólsz,már nem lesznek olyan bátrak kötözködni.
2013. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem egyfolytába piszkál, akkor egyszer mondta,és tegyük hozzá, elég csúnya .
2013. jan. 12. 15:20
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges rágódnod ezen!!!

Ne hagyd hogy felborítsa egykét idióta az értékrendedet!

Üdv!

2013. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi:).Nem is hagytam, ha mindennap mondaná valaki, és esetleg sokan mondanák, akkor elgondolkoznék, de most először fordult elő, meg még ezelőtt 3 éve,hogy 'mikor fésülködtél utoljára?' azt egy akkor gyerekes hetedikes kisfiútól kaptam meg:D. (akkor ő nagyobb/idősebb volt nálam.)Egyébként azóta rossz szemmel sem néz rám, nem konkrétan lecsúnyázott, csak a hajamra tett megjegyzést, mert összevissza állt.
2013. jan. 13. 00:01
 20/24 anonim ***** válasza:
persze, fiuk lanyok szoktak mondani. mondjuk nem sertodok meg, mert igazuk van. nem vagyok valami szep, de legalabb kelloen ronda vagyok ahhoz, hogy ne kossenek belem :D
2013. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!