Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel egyedül maradt...

Kisgyerekkel egyedül maradt anyukák hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam, és vagy dolgozok, vagy vele vagyok. Netes társkeresőre még nem tudtam rávenni magam, de nagyon vágyok már egy társra? Kinek, hogy sikerült párt találni egyedülálló anyaként?
2012. febr. 19. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak sehogy. Akik próbálkoztak nála azoknak mind volt valami kehélye, nős, elviselhetetlen személyiség, csak szexet akart stb.
2012. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Te vagy Evi??
2012. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy az Pandacsöcsi?
2012. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Ugye te vagy???
2012. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Írj már!
2012. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
E + R ?
2012. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ha nincs gyereked is nehéz ismerkedni. Talán munkahelyen kialakulhat valami. A társkereső valakinek bejön, valakinek nem. Viszont van ismerősöm egy gyerekkel talált párt, de a nagyon sokadik lett a férje.
2012. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kisgyerekkel elhiszem, hogy nehéz, hiszen sok pasi nem szívesen neveli a másét. Max. olyannal működhet, akinek szintén van már gyereke. De ahhoz meg az kell,h te is rendesen keress, különben azt fogja érezni, csak fel akarod vele neveltetni a gyereked.
2012. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is hasonló cipőben, a kislányom nyáron lesz három.

Netes nekem nem jött be, munkahelyen esély nincs, mert mindenki aki szóba jöhetne, foglalt.

Tömegközlekedés kizárva, mert idő szűke miatt kocsival robogok az oviból a munkába...és vissza.

Én a rapid randin gondolkozom, csak még nem mertem elmenni.

2012. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3 gyerekkel talált párt társkeresőn. Igaz sokat randizott, meg belement pár hülye kalandba, de én úgy látom, hogy akire végül rátalált, igazán szereti. A gyerekeit is elfogadja.
2012. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!