Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek kevés barátnőjük van!...

Akiknek kevés barátnőjük van! Ti hol ismerkedtek másokkal?

Figyelt kérdés
Nem sok barátnőm van de azt mondja az egyik barátnőm miért nem ismerkedem másokkal is, hogy több barátnőm legyen. Én csendes vagyok, nem járok sehova csak itthon vagyok de nem is tudnék hova menni. Milyen helyen ismerkedjem emberekkel? Félek megszólalni (még a barátnőim előtt is) mert lehet hülyeséget mondok, nem vagyok nagyon csinos csak átlagos de olyan jó azoknak akiknek van vagy 20 barátjuk. Suliban sem tudtam barátkozni,a barátnőim is más osztályokból valók. Nem is tudom mi lesz velem ha mindenki elmegy egyetemre (jövőre mondjuk én is jelentkezem) majd elfelejtjük egymást. 19/L
2012. aug. 1. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz?
2012. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Én is ilyen vagyok,és amit írok,azt komolyan fogom írni!

Add ki magad leszbikusnak vagy biszexnek :D Tudod milyen jókat lehet velük dumálni? :D Ha túl erőszakosak vagy ilyesmi,akkor ne találkozz velük,tiltsd le őket vagy valami :D A FONTOS,hogy ne egy helyen vagy megyében lakjatok,még bemárt :D Csinálj egy másik e-mailt és a többi dolgot :D

Nekem sincs sok barátnőm,szép se vagyok,max 2,a többi egy hátba szúrós k*rva,az osztályomból vannak,akikkel csevegjek,de olyan önteltek és már csak azt várom mikor szúrnak hátba. Az előző osztályomból egy barátnőm sincs...

2012. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen barátnőm.
2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. 18/lány
2012. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek van 20 barátja? Szerintem senkinek... azért mert vannak ismerősei az egy dolog..neked is lehetnek könnyen, légy nyitott, ne félj beszélni ha hülyeséget mondasz akkor is mivan? Semmi. Én nyitott vagyok mindenkivel elbeszélgetek, látszólag nekem is sok barátom van, de ha belegondolok igazi barát 2-3 van akire tényleg számíthatok. Ha csak beszélgetni szeretnél akkor kezdésnek akár facebook is jó, írj rá volt osztálytársaidra, szomszédok, akik közel laknak és majd kialakul ha nem akkor meg nem :) Úgy is érzed majd ki mennyire vevő rád :) sok sikert 20L
2012. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a kérdező tényleg nem barátkozós mert a levelekre nem válaszol..így nehéz lesz bármit is.
2012. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merj nyitni mások felé, lehet hogy gátlásos vagy és félénk (én is az vagyok), de ha új emberekkel találkozol, ők ezt nem tudják rólad, szóval el tudod játszani, hogy igazából barátkozós típus vagy :) Egyébként ha majd mész egyetemre, ott annyi emberrel fogsz megismerkedni, hogy hűha, csoporttársak, akikkel közös órára jársz, koli/albérlet társak stb. Merj beszélgetni velük, kérdezgetni, ők honnan jöttek, miért választotta ezt a szakot, van-e testvére, ők egyetemisták-e, vagy mennyire tetszett az előző előadás stb.
2012. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!