Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem félsz attól, hogy addig...

Nem félsz attól, hogy addig fogsz reménykedni abban, hogy Magyarország egyszer jobb lesz, amíg el nem jön életed utolsó napja?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2013. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménykedni kell benne, hanem tenni érte. Amíg mindenki csak várja, hogy majd más jobbá teszi az országot, addig csak visszafelé megyünk.
2013. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem félek, mert a jövőbeli kiköltözés érdekében teperek jelenleg.
2013. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tepersz?
2013. jan. 12. 14:52
 5/7 Skywalker33 ***** válasza:
64%

Nem reménykedni kell hanem te magadnak jobbá kell lenned merthogy egy ország emberek sokasága akiknek jobbá kell lenniük hogy az országuk jobb legyen.

t.

2013. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert nem is reménykedem. Ez az ország halott, ez tény. Még max. 500 évet adok, és beolvadunk valahova. De már ez az 500 is nagyon sok. Mégis mit tehetne egy átlag ember? Az én hatásköröm kimerül kb. abban, hogy nem dobom el az utcán a szemetet. Vagy
2013. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A végét lehagyta a gép: Nem, mert nem is reménykedem. Ez az ország halott, ez tény. Még max. 500 évet adok, és beolvadunk valahova. De már ez az 500 is nagyon sok. Mégis mit tehetne egy átlag ember? Az én hatásköröm kimerül kb. abban, hogy nem dobom el az utcán a szemetet. Vagy valaki leírná mégis, mit ért az alatt, hogy tesz valamit az országért?

De nem akarok kimenni, nekem itt vannak a barátaim, a családom az életem, az anyanyelvem, a múltam. Szerencsére kis igényű vagyok, szóval elvagyok itt is.

Egyébként meg minden relatív. Egy etiópnak, vagy egy afganisztáninak ez egy teljesen gazdag, élhető országnak tűnik. De hát ugye a magyarok híresen pesszimista nép, sokan úgy beszélnek, mintha ez lenne a világ legrosszabb helye.

2013. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!