Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik. Később még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Később még rosszabb lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete elutazott a barátnőm, és csak neten tartjuk a kapcsolatot. Szombat hajnalban ér haza, azaz már vasárnap. Skypeon tudjuk tartani a kapcsolatot, illetve facebookon. Most a héten, azthittem valami nincs rendben, tegnap egy picit meg is ijedtem. Aztán tegnap küldött egy üzenetet, amiben leírta, mennyire köszöni, hogy van nekem, mennyire szeret, és hogy örül hogy velem van. Ez nagyon jól esett . Tudom már nem sok van, hogy lássam, de egyre jobban hiányzik, és akarom hogy itt legyen. Elterveztem, hogy holnap megyek bevásárolok, mivel Karácsonyt még később fogjuk tartani, majd vasárnap, így még veszek neki egy két dolgot. Pénteken még lekötöm magam, szombaton pedig internetezek, még bírok addig beszélünk. A dolog, amire kiszeretnék lyukadni, hogy nyáron megy vissza külföldre, ahol most is van, 1 hónapra. Ha ezt a 2 hetet alig bírtam ki, mit tudnék tenni, hogy könnyebb legyen?
2012. dec. 26. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
a gyógyszer: barátok ;)
2012. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!