Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért képesek egyetlen csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képesek egyetlen csalódás miatt (férfias kisugárzás hiánya) feladni annyi jó mindent a mai nők? Ez a legfontosabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel interneten, annyira jó volt minden, mindig mondta hogy hiányzom neki, hol vagyok, akart engem, megszeretett stb, de 3. randi után rájött, hogy neki nem kellek mégse, mert szerinte nem vagyok elég férfias és mindent dobott, minden jót amit eddig együtt töltöttünk csak emiatt
2013. jan. 9. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt ő mondta neked?
2013. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen

ez hiányzott szerinte belőlem férfiasság

2013. jan. 9. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Neten beszéltetek,de te hianyoztal neki??wtf
2013. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Patrik24 ***** válasza:
Ő ilyen, te meg ne foglalkozz vele, egy ilyenre ne pazarold az idődet.
2013. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2


Ezt a nőt kukázd. Nyugodtan...

2013. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utánagondoltál, hogy mi is lehetett az az annyi jo? Egyáltalán dobott ki valamit?
2013. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vadkan01 ***** válasza:
Ez egyszerű férfi legyen férfias a nő legyen nőies például te járnál egy ilyen nővel [link]
2013. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ez a legfontosabb, de igenis fontos. Én sok mindent tolerálok, de ha valaki nem férfias, akkor bizony veszett fejsze nyele a dolog. Mert nő vagyok és férfit akarok magam mellé.
2013. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig ez a legfontosabb úgy látom sok nő visel rengeteg rossz dolgot, de vele van mert férfias a kisugárzása
2013. jan. 9. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer összemelegedtetek, akkor nem ezért dobott. Az ilyen jellegű dolgok az ismerkedés elején számítanak inkább.
2013. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!