Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azért beképzelt az unokatesóm,...

Azért beképzelt az unokatesóm, mert jó munkahelyre került az édesanyja által. Jogos ez?

Figyelt kérdés
Ő 24 éves, érettségije van, 4 évig egy kisboltban volt eladó (árufeltöltés, pénztározás stb). A bolt bezárt, majd betette őt az anyukája az önkormányzathoz (egy megyeszékhelyen) és most már ő az ász. Nekem itt Budapesten semmi kapcsolatom nincs, 1 éve keresek munkát semmi sikerrel. Igen, irigy vagyok rá, meg idegesítő hogy ő mindig azzal dicsekszik hogy milyen jó az irodában, meg tényleg olyan munkája van amit én is keresnék...
2013. jan. 14. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkája van, ami annyira jó? Az önkormányzati állások nem arról híresek, hogy annyira megfizetnék őket.
2013. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Jogosnak nem jogos, hogy veri magát de ma ez a valós helyzet a munkát 80%-ra protekcióval lehet csak bekerülni.
2013. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Jogos vagy sem ez van.

Irigykedhetsz... De attol meg nem lesz allasod es boldogabb eleted!

2013. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha haverod akkor miért nem mondod neki hogy intézzen neked is valamit. ha ekkora ász.
2013. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem jogos,hiszen nincs mire vernie magát,protekcióval jutott viszonylag jó álláshoz,és nem önerőből.Ergo igazad van.Viszont az is tény,hogy az irigység nem vezet sehova,és attól Neked nem lesz jobb,ha irigyled,és felveszed a nagyképű megjegyzéseit.Jobban teszed,ha a magad életével foglalkozol,hogy jobb legyen Neked,Őt pedig teljesen figyelmen kívül hagyod.
2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!