Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elég nagy bajban vagyunk,...

Elég nagy bajban vagyunk, lenne egy munka de nem igazán tudom hogy meg tudnám e tenni, mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyagi válságba kerültünk, a számlák nagy nehezen rendezve lettek, de még van egy csomó más adósságunk is. Több banki hitele van az egyik rokonomnak aki szintén velünk lakik és már két hónapja nem kap fizetést levonások miatt. Van egy nagybátyám aki segített mamámnak gyógyszert váltani meg rendezni a számlákat, azonban még sok fizetni valónk van. Jobban mondva nem nekünk, anyuméknak, a családomnak. Egyszer kaptam egy ajánlatot 10 perc alatt 5-10 ezer forint szex nélküli erotikus munka. A gyomrom is felfordul ha arra gondolok hogy ilyet tegyek, kicsi gyerekem van. De nem tudom hogyan máshogy segíthetnék a családomon. Mi lesz ha jönnek a behajtók vagy elviszik a házat az adósságok miatt. Fogalmam sincs mit tegyek. Rosszul érzem magam. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?
2013. jan. 15. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az vagy nem 10 perc vagy nem szexmentes.

A masszázsosoknak jó helyen is egy óta 10-20ezer,nem 10 perc.

2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ant39 ***** válasza:
Férjed?
2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még nem említettem neki de tuti ki akadnak. Minél jobban bele gondolok annál jobban viszolygok ettől az egésztől. Konzervatív nő vagyok, világ életemben nem volt a férjemen kívül senkim. El se tudom képzelni hogyan tudnám elviselni azt hogy más hozzám érjen. Már a gondolattól és mocskosnak érzem magam. Segíteni szeretnék a családomnak de ezt nem fogom tudni megtenni.
2013. jan. 15. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:

"A gyomrom is felfordul ha arra gondolok hogy ilyet tegyek, kicsi gyerekem van."


Ha nem lenne kicsi gyereked,(mondjuk nagy gyereked lenne, vagy egyáltalán nem lenne gyereked) akkor nem fordulna fel?

2013. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De igen de így még jobban. Mégis hogy mutathatnék neki példát ha ilyet tennék. Még sose fordult meg ilyen a fejembe, ne ítélkezzetek mert nem vagyok olyan nő aki elmegy mindenkivel. Egyszerűen csak nehéz helyzetbe kerültünk. De már döntöttem nem vállalom. Biztos lesz valami más megoldás is. Erre nem vagyok képes.
2013. jan. 15. 14:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne is tedd meg. Arra meg a házasságod is rámehet. Keress más lehetőséget. Pl.keresd meg a helyi szociális segélyezőket.Máltai Szeretet Szolgálat, Vöröskereszt, önkormányzat, helyi plébánia és panaszold el, hogy meg vagytok szorulva.Tartós élelmiszer csomagot, alkalmanként ha van rá szükség, tűzifát vagy nagy ritkán pénz adományt adnak a rászorultaknak, de inkább élelmiszert. Az azon spórolt pénzt pedig adósság törlesztésre lehet fordítani.Én a Máltainál vagyok, tudom,hogy így működik.
2013. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igazad van, ne vállald el, ha nem veszi be a gyomrod az ilyesmit. én sem tenném.
2013. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ant39 ***** válasza:
Ahogy írod a férjed biztosan nem engedné,de megértelek. kétségbeesésében az ember mindent megtenne a családjáért,főleg ha egy picikéről is szó van. Ez ösztönös ,hisz anya vagy:)
2013. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan működne ez, de ha inkognitóban tudnád csinálni ezt a "munkát", akkor mit gondolnál erről?Az a baj, hogy ebben az országban semmi normális lehetőség nincs.Éhen halni meg nem akar az ember.Az itteni helyzet, na az tényleg gusztustalan!
2013. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudom elképzelni: 10 perc, szexmentes, 5-10 ezer Ft. Megirnád, miröl volt szo (priviben?)?
2013. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!