Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon para. Ha "belevinném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon para. Ha "belevinném magam" akkor szerintem anyám kinyírna! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy -igaz, nem vagyok már 15 éves (27 éves vagyok)- a kitartásomnak is köszönhetően belekerültem egy jó körbe, ahol most rengeteg emberrel találkozom és dolgozom együtt. Megismertem az egyik "társamat", akivel közös szerepet kaptam (színész). Ez most olyannyira összeköt minket, hogy szinte vele kelek és vele "fekszem". Mivel próba próba hátán.


Ami para azaz, hogy ez a férfi (úgy látom) hogy nagyon elkezdett vonzódni hozzám. Mivel nagyon sok időt töltünk együtt, így volt már alkalmunk megismerni egymást (lelkileg csak!! Semmi nem történt közöttünk a kézfogáson kívül kb.). Nagyon normális értékrendje van ami ugyanolyan mint az enyém. Az életstílusa is az.


Ezzel kapcsolatosan két dolog van, ami számomra sajnos kizárja ezt az életemből -mivel szerelem ide vagy oda az észnek mindig az első helyen kell lennie!- az egyik az az, hogy "házi nyúlra nem lövök" azaz a "munkát, munkatársat" nem keverhetem be a magánéletembe, a másik meg az, hogy 20 évvel idősebb nálam. Viszont amúgy vonzódás megvan, de tuti hogy nem fogok csinálni semmit se.


Egyik "turné" folyamán is volt már olyan, hogy egy kemény nap után keményen berúgtunk (jó, persze nem fekve hánytunk...hanem csak nagyon jó állapotba kerültünk) és nem történt semmi akkor se. Még egy baráti ölelést se engedtem, mivel akármennyire legyek "bedrogozva, lekötözve, beszívva...akármi" akkor is helyén van az eszem. Muszáj.


Szerintetek mit kezdjek magával az érzéssel?


Illetve egyszerűen csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Ti mit tennétek?



2012. nov. 18. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
ez olyan "unatkozom, és nem tudok mit kezdeni magammal" kérdés?
2012. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a részt még egyszer olvasd el, és gondolkozz el rajta. Na, akkor mi is a kérdés?
2012. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
2012. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Normális reakciókra vagyok kíváncsi, ha valami nem tetszik, akkor ne olvassad el és ne kommentelj.
2012. nov. 18. 22:37
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

lemaradt:

"Ezzel kapcsolatosan két dolog van, ami számomra sajnos kizárja ezt az életemből -mivel szerelem ide vagy oda az észnek mindig az első helyen kell lennie!- az egyik az az, hogy "házi nyúlra nem lövök" azaz a "munkát, munkatársat" nem keverhetem be a magánéletembe, a másik meg az, hogy 20 évvel idősebb nálam. Viszont amúgy vonzódás megvan, de tuti hogy nem fogok csinálni semmit se."

2012. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
szép történet a semmiről
2012. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem - onmagadon kivul- senkinek se akarj megfelelni! Tedd azt, amit szeretnel, amire vagysz. Marmint azt megertem, hogy munkatarssal nem szeretnel semmit sem, de ha ugyegyebkent vonzana egy ferfi akkor azt mondanam, ne zavartasd magad! Amugy ugy tudom a muveszvilagban ez amugy sem valami kirivo dolog. Amennyiben tovabbfejlodik a vonzalom, es erzelem lesz belole, majd ugysem nagyon tudsz mit csinalni. Talan puszta vagy miatt en sem rontanam el a kezdodo karrieremet. Ugyertem nem biztos, hogy elrontanad vele, de ki tudja...
2012. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

22.39!!


KÖSZI A NORMÁLIS VÁLASZT! Végre egy olyan ember, aki normálisan tud reagálni, s nem osztani jár fel.

2012. nov. 18. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. A gond nem a válaszban van ha nem a kérdésben. Te leírtad hogy nem akarsz semmit attól a férfitól, nem történik semmit és nem si lesz. Az hoyg mi mit tennénk abból oylan sok válasz jönne és mind eltérő lenne mert mindenki másképp gondolja ezt a munkatárs- párkapcsolat viszonyt. Ha te így döntöttál akkor legyen,de ha most pl kíváncsi vagy hogy mit tennék a ehyledben akkor az lenne hogy pl ha ez lenen csak fordítva szal egy jó csaj akarna tőlem valamit akkor én engednék neki.


21/F

2012. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szivesen :-) Nem volt semmi baj a kerdeseddel, egyszeruen csak ez tul fennkolt gyakorikerdesekre. Itt csak az egyszeru kerdest erti meg tobbseg. Vannak az eletben helyzetek, amikor tele vagyunk ellentmondasokkal, es ugy tunik ez olyan volt, igy sok embernek kiverte a biztositekot. :D
2012. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!