Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Álbarátnőt hol találhatnék?

Álbarátnőt hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Keresnék olyan csajszit25-28-ig, akivel haverok lehetnénk és a léneg, hogy álbarátnőm lenne mertz meleg vagyok, de néha meg mindenféle összejövetelre, eseményre jól jönne egy "barátnő". Ha valakit érdekel, innen is jó, vagy milyen ismerkedő oldalt tudtok ajánlani? Budapest és Komárom-Esztergom Megye.
2009. aug. 30. 07:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

miért? mennyi idős vagy? végül is nem baj ha van korkülönbség ...

poénnak meg nem rossz egy olyan lány számára aki úgy fogja fel :)

2010. júl. 27. 13:52
 12/15 anonim válasza:
19 leszek:D
2010. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

háát nézd ...

végül is, miért ne ?


és komcsi érdekelne egy ilyen színházasdi ?

volt már egy ilyen "bnőm" és aztán persze halálra röhögtük magunkat egy-egy olyan esemény után amikor éppen a "bnőm" volt valahol, hát aztán ha azt látják, hogy ilyen fiatal a bnőm, max csak irigykednek :)


ne aggódj, azért nem vagyok 50 éves, de privátban megbeszélhetük ..., sőt képet is adok neked szívesen, aztán még mindig dönthetsz


úgyhogy ha benne vagy úgy elvileg, akkor felőlem mehet a dolog :)attól meg nem kell félned h akarnék Tőled vmit :XXD


Csak arra kérlek, h Te írj nekem privát üzit lécci, mert én próbáltam, de az istennek se küldi el, nem tudom mi van, nem működik ez az emailküldés neked, pedig másoknak küldtem már úgyhogy nem értem, lényeg h ha te tudsz, akkor dobj már egyet lécci!


köszi

üdv!!

2010. aug. 2. 08:32
 14/15 anonim válasza:

Szia,aktuális még az ajánlat,én már csináltam ilyet...küldök képet,ha írsz egy mail címet priviben,a homoszexualitással pedig semmi bajom,sokkal normálisabbak vagytok,mint a legtöbb magát normálisnak valló heteró pasi...

amúgy nem tudom mit puffognak,Magyarországon is bérelnek fel álbarátnőket...nemcsak hétköznapi emberek,hanem celebek is...

2011. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én szívesen vállalnám,bár 20 vagyok... :
2013. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!