Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok és nagyon...

Rossz ember vagyok és nagyon szégyellem a múltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általánosban kezdődött, már elsőben rengetegen cikiztek (az arcom miatt). Volt egy "barátnőm", akivel néha jóban voltam, néha nem. Sokszor megvédtem mert elég duci volt, és emiatt őt is sokan bántották. Viszont pár évvel később ha barátkoztam valakivel, azt 'eltávolította' tőlem, kamu emaileket írt nekem vagy nekik, meg ilyesmik. Rengeteg emberrel összeugratott. Elég hullámzó volt a kapcsolatunk, általános suli felé már nyáron is b*szogatott, hogy mekkora nulla meg sz*r vagyok és ő mennyivel jobb nálam, meg hogy milyen ronda vagyok. Mindig megalázott mások előtt, elmondta a legnagyobb titkaimat ha összevesztünk. Ez a 8 év egy kínszenvedés volt nekem, még attól is rosszul leszek, ha valaki megemlíti az általánost. Aztán sajnos elkövettem egy nagy hibát: lesüllyedtem a szintjére, sőt még sokkal alább. Míg ő járt egy sráccal, a srác rám mászott, én pedig engedtem neki. Nem bosszúból csináltam, hanem mert nagyon önbizalomhiányos voltam, és kb. senkinek nem mertem nemet mondani, mert örültem ha valaki rám nézett. Magyarul a srác megcsalta velem a csajt és dobta is miattam. Aztán persze mindez kiderült és ismételten rengeteg mindenki megutált emiatt, az egész iskola erről beszélt, megaláztak, stb. Tudom hogy nagy hiba volt de nem tudok vele mit csinálni :/ Mostmár másfél éve barátom van akit nagyon-nagyon szeretek, de nemtudok túllépni ezen, hogy hogy lehettem ilyen nyomorék:( Nem tudom mit tehetnék, pedig nagyon megbántam. A csajtól bocsánatot kérni biztos nem fogok, mert bár nem vagyunk osztálytársak, egy suliba kerültünk és azóta is próbál megutáltatni mindenkivel, még a fesztiválokon és az utcákon is meg akar alázni, amiken csak úgy összefutunk. Hát ő tényleg nem tudott túllépni. Én már azóta boldog vagyok, sok barátom van, a szerelmem is itt van mellettem, de azért gyötör a bűntudat.:(
2013. jan. 21. 02:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ez 3 éve történt.
2013. jan. 21. 02:35
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ezzel a dologgal már semmit, majd az idő megoldja. Ismered a hibáidat, ezért tenni is tudsz ellenük. Ne a bűntudattal foglalkozz hanem azzal, hogy többé ne adj rá okot magadnak.
2013. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem csinalnek mar ilyet, mostmar tudom milyen az igaz barátság es szerelem amirol addig csak azt hittem hogy tudom... Csak emiatt olyan rosszul erzem magam meg mindig. De azota teljesen megvaltoztam :( Köszönöm a válaszod amúgy!
2013. jan. 21. 02:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se emészd magad emiatt. Ahogy olvasom ő sem tett volna mást a helyedben, sőt te legalább megpróbálsz normális életet élni vele szemben. Az amit tettél, nem a legyszebb dolog, de ha megnézed ő idézte elő ezt a folymatot. Ha nem lett volna veled gennyláda akkor te sem tetted volna ezt vele. Csak magának köszönheti mindazt amit az élettől kapott. Látod, te jó ember vagy te megkaptad a szerelmet és talán barátokat is, ő meg azóta is csak alevében forr. Hát csak tegye, ez ne vegye el a te kedvedet. Fel a fejjel és csak előre nézz, a múltal ne foglalkozz. Az hogy milyen voltál akkor és most, nagy kettő. Sokat változtál azóta, jobb ember lettél és ez a lényeg. Legyen nagyon szép napod! ;)
2013. jan. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!