Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölöm és utálom az embereke...

Gyűlölöm és utálom az embereket, szégyellem magam azért mert ember vagyok normális ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 17:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ahogyan bánnak az állatokal, az állat sosem öli meg a saját fajtáját de az ember igen sőt leginkább ezekért a dolgokért utálom az embereket meg még egy csomo másért is
2009. ápr. 22. 17:56
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Ezt úgy hívják antiszociális. Erre meg azt mondom, valakinek ilyennek is kell lennie.
2009. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
normális, bár nem túl elfogadott az álszent népek körében. én is ilyen vagyok és mindenhonnan kiutálnak, de nem is bánom.
2009. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, nem utálsz mindenkit, csak akik ilyen mocskosul viselkednek. Azokat én is utálom, és hihetetlen indulat halmozódik fel bennem, amikor látom, hogy valaki kínoz egy állatot pl. De ettől még nem érzem magam antiszociálisnak, mert akit szeretek, annak a szívemet is odaadnám

Én is nagyon tisztelem egyébként az állatokat, szinte mindenben különben az embernél.

2009. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
... * mármint: különbek.
2009. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Nyugodtan lepontozhattok, de szerintem nem normális. Különben nem is kérdeznéd... Egyáltalán nem normális. Na meg csak úgy megkérdezem, te ettől jobban érzed magad? Mert szerintem nem, evvel csak magadnak ártassz, akiket meg utálsz, jó eséllyel boldogan élik az életüket. Csak feleslegesen kínzod magad, gondolom nem vagy így boldog (ha meg igen, az végképp nem normális)... Sokkal jobban tennéd, ha nem utálnád az embereket, mert őket nem érdekli, neked meg nem jó. Ha zavar amit csinálnak, akkor próbálj meg tenni valamit, ami segíthet mondjuk az állatokon. Mert az utálattal annak sem segítessz akit nem utálsz. Segíteni csak akkor másnak, ha mgaddal jóban vagy, és boldog vagy.

Én sem szeretem az embereke, a legjobb barátom a három kutyám, de nem fecsérlem az időmet gyűlölködésre. Egyszerűen nem foglalkozok velük, van egykettő akivel jóban vagyok, barátom is van, és evvel így meg vagyok elégedve. Sőt még azt veszem észre, hogy irigyelnek a békém miatt, sokan megbíznak bennem, meg ismeretlenül mondanak mindenfélét a gondjaikról (pedig őszintén nem nagyon érdekel) mert látják, hogy nem vagyok idegbeteg, hanem meg vagy békélve...

2009. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok, és hozzátennám, hogy az állat nagyon sokszor megöli a saját fajtáját. Mondom ezt így biológus hallgatóként és 17 éves kutyázós tapasztalattal.
2009. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha emiatt a konkrét példa miatt utálod az embereket, akkor sajnállak nagyon.
2009. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Én is utálom az embereket, főleg azokat, akik hülyeségeket kérdeznek unalmukban. Szóval téged is. Ja. És szégyellem is magam emiatt.
2009. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Az utolsó válaszolónak: szerintem egyáltalán nem hülye kérdés, és nem unalmában tette fel a kérdező! Igen sok embernek vannak az identitásával problémák, csak van, aki nem tudja megfogalmazni. Én a magam részéről nem úgy fogalmaznám, hogy szégyellem, hogy ember vagyok, hanem hogy mások miatt is gyakran szégyellem magam. Az állatos résszel pedig mélységesen egyetértek...
2009. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!