Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kolleganőm miért viselkedik...

Kolleganőm miért viselkedik úgy, mintha az ő gyerekei, családja lenne?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem, ahol az egyik kolleganőm asztala, és a szekrénye tele van babás fotókkal. Ultrahangos, újszülött, és csoportos képekkel is. 3 gyerek van a legtöbb képen, és az apjuk.

Amikor megdícsértem őket, nagyon lelkesen elkezdett mesélni, hogy milyen az élet 3 gyerekkel, milyen volt a szülés, az első hetek stb. Aztán valahogy többet nem került szóba, nem nagyon beszélgettem vele.

Ma arra lettem figyelmes, hogy ez a kolleganőm veszekszik egy másikkal, és a téma a gyereknevelés. Végül a fent említett kolleganőmet nagyon "leugatták", hogy nem is tudja, milyen gyereket nevelni, ez mivel jár.

Nem igazán értettem, hiszen ennek a kolleganőnek 3 gyereke is van, a másiknak, aki a veszekedést kezdte, csak egy.

Ekkor mondták meg, hogy az a 3 gyerek, nem is az ő gyereke, hanem a nővéréé, és a pasi a nővére férje. Nem igazán értem, mi folyik itt. Amikor beszél róluk, úgy beszél, mintha az ő gyerekei, az ő családja lennének. Közben a többiek azt is elmesélték, hogy a sem a testvére, sem a szülei nem beszélnek vele, a képeket is facebookról tölti le. A gyerekeket élőben nem is látta. De akkor miért csinálja ezt? Irigyli a testvére életét?

Megjegyzem kolleganőm jól néz ki, van pasija, aki szintén elég jóképű :)


2013. jan. 21. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ez a nő minimum beteg! Talán azt képzeli, hogy azok az ő gyerekei vagy mi? Eddig ilyesmiket csak a TV-ben láttam, ilyen Gyilkos elmék meg hasonló krimi sorozatokban. A fene nem gondolta volna, hogy van ilyen a valóságban is, ráadásul Magyarországon. Kerülném ezt a nőt a helyedben, az tuti :S
2013. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Erdelyiek vagyunk es 15 evesek...
2013. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hoppa nem ide bocsi
2013. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!