Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Állandóan engem majmol a kolleganőm. Nem érzi, hogy ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Ha csíkos ing van rajtam, akkor másnap ő is csíkos ingben jön. Ha rakott szoknyát veszek fel, ő is azt vesz fel. Karácsony előtt azt mondogatta fennhangon, hogy majd barna bőrcsizmát meg bőrtáskát fog rendelni, de biztos azért, mert nekem is ilyen van, kb. 4 éve. Nem érzi, mennyire ciki, hogy nincs saját stílusa?

2013. jan. 2. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet,azért hordjátok mindig ugyanazt,mert olcsó.
2013. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hogy hiányozhat valakiből ennyire az egyéniség, hogy nincs egy saját stílusa?
2013. jan. 2. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nők..mindig a vilag legfontosabb problemaival foglalkoznak.
2013. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kéne mondanod.
2013. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Néha olyan negativak az emberek. Próbáld más szemmel nézni a dolgot. Lehet, hogy tényleg nagyon szépnek tart és tetszik neki az öltözködésed. Az hogy utánoz az egy dolog, szerintem örülhetnél is neki, hogy igy felnéz rád.


Engem is lehet, h kicsit zavarna, ha valaki mindig utánozna, másrészt viszont örülnék neki, mert ha rondának tartana nem utánozna :)

2013. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túl jól ismerem. Mindíg is irigykedett másokra, meg lenézett mindenkit. És ez a kettő nála nem zárja ki egymást.
2013. jan. 3. 07:15
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es: képzeld, hogy én pont olyan ember vagyok, hogy nem foglalkozok a többiekkel egy bizonyos szint után. Mit érdekel engem más? De ez már olyan szinten irritál, hogy nem tudok elmenni csak úgy mellette. Ilyen erővel én is beszólhatnék, hogy a férfiak milyen tajparasztok.
2013. jan. 3. 07:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Hmm... 16 évesen már teljes munkaidős állásotok van?


Szerintem a kolléganőd azért zavar téged, mert az orrod alá dörgöli, hogy turiból pont ugyanúgy tud öltözni, mint te, aki százezreket költ a gönceire.

2013. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért kell így nekiesni a kérdezőnek. Szó nem volt arról, hogy ki hol vaz cuccot és mennyiért.

Kérdező, igen, nincs saját stílusa és amúgy belül majd szétpuukad, hogy te más megint milyen csini vagy. És azért próbál úgy öltözni, mert azt hiszi, akkor úgy fog kinézni, mint te.

25L

2013. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*vesz
2013. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!