Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hivatalban dolgozom. Új...

Hivatalban dolgozom. Új takaritónők vannak, és ellopnak minden mozditható dolgunkat. Nem hisz nekünk a vezetés. Mit tegyünk? Alvállalkozók.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:50
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:

Mindent elzárva tartani, vagy rejtett kamera, vagy UV reagens festék por használata, esetleg rendőrségi feljelentés.

És ezek kombinációja.

Esetleg szólni kellene a takarító brigád vezetőjének is. Lehet, hogy már nem ez az első eset a csapatukban.

Ha ez kiderül, akkor a ti főnökötök is komolyabban veszi amit mondtok.

Bár nem értem, hogy ez alap esetben miért nincs így?

2013. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lényegében hisznek, csak nem tudnak mit tenni. Nincs biztonyiték, azt mondják. Nem nagy értékeket visznek el, de mindent ami csillog, vagy enni való. Elvittek már ruhanaműt is.Nagyon kellemetlen, hogy állandóan turkálnak a holmid között. Takaritani semmit, lopni annál többet.
2013. jan. 24. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megtörtént, hogy gyanúba kerültek a takarítónők, hogy lopnak. Kiraktam a monitor alá egy webcamot, egy program beindította a felvételt, ha mozgást érzékelt. Enyhén kihúzott fiókba, nem feltünően, de úgy, hogy a takarítónő lássa betettem egy kis fémdobozba egy nagy marék aprót, amit mindig változtatgattam. Reggelente megnéztem az aktuális felvételeket. Ennyi. Jó darabig játszottam ezt, de nem ő volt a tettes. Úgy vélem ,ez egy egyszerű, könnyen kivitelezhető megoldás.
2013. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mozgásra bekapcsoló webcam.

Fateroméknak építkezésen sok kis és nagyértékű cuccaik vannak, ezért a raktárakat a biztiőr jelenlétében esténként lefényképezik, valamint reggel a jelenlétükben újra lefényképezik.

2013. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!