Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Észak-Koreában csak a felsőbb vezetés használhat internetet, és aki mégis internetet merészel használni, azt több hetes ingyenmunkával büntetik; valamint, hogy Dél-Koreában a legnagyobb az internetfüggő fiatalok száma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 17:51
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy "rendes" diktatúra így működik. Szegények. Dél-Koreával kapcsolatban...szerintem minél nehezebb az élet egy országban, annál könnyebben merülnek bele élvezeti dolgokba egy kis boldogságért az emberek.
2013. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző a diktatúrára. Undorító, hogy étel helyett atomfegyverre költenek, miközben az emberek éheznek és rettegniük kell az elmebeteg kommunista titkosrendőrségtől.


A két ország amúgy gyökeres ellentéte egymásnak.


Remélem, megbuknak a kommunisták, és a két ország újra egyesülhet!

2013. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt borsodban,kisfaluban még egy évvel ezelőtt is csak irtó lassú,5forint percenkénti díjú netünk volt.Vezetékes.A pékfaxához is hiába fordultunk.Én találtam egy céget,amely nagy nehezen összehozott egy wifit,gyorsat ,orrekt áron.És én adtam hozzá oszlopot,területet.Más meg áramot.A polgármester asszony meg analfabéta,Neve BABINÉNI.
2013. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!